Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Drukarka- co musisz wiedzieć zanim ją kupisz?

Drukarka- co musisz wiedzieć zanim ją kupisz?

Jeśli masz w planach zakup drukarki, lecz do tej pory nie podjąłeś właściwej decyzji, możesz to zrobić po przeczytaniu naszego artykułu, gdyż postaramy się jakoś naświetlić zalety danego sprzętu, który być może pewnego dnia stanie się dla Ciebie niezbędnym urządzeniem w domu, lub nawet w pracy. Wystarczy tylko, że zapoznasz się z podstawowymi, istotnymi rzeczami dotyczącymi tego rodzaju urządzenia. Nie zajmie Ci to dużo czasu, a jesteśmy pewni, że w przyszłości zamieszczone tutaj informacje staną się bardzo pomocne i będziesz mógł podzielić się nimi z kimś, kto także poszukuje odpowiedniej drukarki dla siebie.

Co nieco o drukarkach atramentowych

 

Jest to sprzęt, który rozprowadza tusz na papierze za pomocą dysz. Ten rodzaj drukarki stanowi idealne rozwiązanie, jeśli chodzi o drukowanie fotografii, gdyż dochodzi wtedy do większej dokładności w przypadku łączenia kolorów. Trzeba jednak nastawić się na to, że taka drukarka będzie drukowała znacznie wolniej od drukarki laserowej. Na atramentówkach możemy też zaoszczędzić na tuszu, gdyż zapłacimy za niego mniej niż w przypadku laserówek. Możemy go także wielokrotnie napełniać, co zaprowadzi nas do wcześniej wspomnianej oszczędności.

Cena jest kolejną ważną rzeczą, która interesuje wiele osób mających zamiar dokonać zakupu takiej drukarki. Na rynku urządzenie tego rodzaju jest znacznie tańsze od drukarki laserowej. Musimy być jednak przygotowani na to, że druk atramentowy będzie bardziej podatny na zalania i wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Drukarki atramentowe polecane są osobom, które będą z niej często korzystać, gdyż należy pamiętać o zasychającym atramencie.

 

Kilka słów o drukarce laserowej

 

Drukarka tego typu jest zasilana przez toner, czyli innymi słowy jest to proszek naładowany elektrycznie, dzięki któremu powstaje obraz wywoływany przez fuzję papierowych włókien.

Takie urządzenie pozwala na znacznie szybsze drukowanie niż w przypadku drukarki atramentowej. Idealnie sprawdza się przy druku dużych pokładów tekstu. Co niektóre modele są w stanie wydrukować 20 stron w ciągu jednej minuty. Bardzo dobrze nadają się do drukowania tekstu pisanego mniejszą czcionką.

 

Olsztyn: sięgnij po drukarkę dla siebie

 

Jesteśmy firmą która zajmuje się dzierżawą i serwisem drukarek oraz kopiarek. Jeśli potrzebujesz takiego sprzętu i masz jakieś wątpliwości, bądź pytania, skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie i zapraszamy do Olsztyna!