Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Sprzedaż

Dobranie odpowiedniego urządzenia wielofunkcyjnego nie jest prostą decyją. Dlaczego?

 

Zakup najtańszego urządzenia z zasady wiąże się z dużymi kosztami eksploatacyjnymi, co w konsekwencji jest dużym obciążeniem finansowym w trakcie użytkowania. Dlatego warto wcześniej zastanowić się jakie tak napradę będą ostateczne koszty eksploatacji. Czy ma być to urządzenie kolorowe czy wystarczy czarno-białe, formatu A4 czy A3, itp.

Nie zależy nam na zaproponowaniu klientowi pierwszego lepszego urządzenia drukującego. Zawsze chcemy zaproponować rozwiązanie które umożliwi optymale dobranie urządzenia do aktualnych i przyszłych potrzeb. Dlatego staramy się dowiedzieć jakie funkcje będą potrzebne i jaka konfiguracja w połączeniu z pozostałymi urządzeniami klienta będzie najkorzystniejsza.

Najczęściej dla producentów sprzedaż urządzeń jest najistotniejszym celem przynoszącym zyski, ALE NIE DLA NAS. Naszym celem jest zaproponowanie klientowi nie tyle samego produktu, ale rozwiązania które będzie optymalnie wykorzystywało możliwości posiadanego urządzenia, ułatwiało pracę, oszczędzało czas, a także utrzymywało niski koszt eksploatacji.

Od początku swojej działalności BARTEX prowadzi sprzedaż kopiarek poleasingowych sprowadzanych z krajów Europy Zachodniej. Kopiarki dostępne w naszej ofercie cieszą się dużym uznaniem wśród wielu naszych dotychczasowych klientów. Odznaczają się mało widocznymi śladami użytkowania oraz małymi przebiegami, co w rezultacie przekłada się na lepszą jakość kopii i bezawaryjność urządzeń. Nie widać nawet różnicy czy kopia pochodzi z kopiarki nowej czy używanej. Technicy naszego serwisu przykładają wielką staranność do tego, by sprzedawane przez naszą firmę urządzenia poleasingowe, były w jak najlepszym stanie technicznym. Dlatego jesteśmy w stanie dać nawet 3 letnią gwarancję bez limitu kopii na takie kopiarki bo jesteśmy pewni tego co sprzedajemy. W ciągu ostatnich kilku lat wzrosła nam sprzedaż kopiarek poleasingowych i zainteresowanie tego typu sprzętem naszych klientów. Znaczy to, że za niewielkie pieniądze można nabyć urządzenie, które dwa, trzy lata temu kosztowało nawet dwu, trzykrotnie drożej niż w chwili obecnej.

Oferowany sprzęt można zobaczyć w siedzibie naszej firmy w Olsztynie. Zainteresowanych zakupem prosimy o KONTAKT z nami.