Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kopiarka – niezbędny sprzęt w każdej szkole

Kopiarka – niezbędny sprzęt w każdej szkole

Zawód nauczyciela jest niezwykle trudny. Tak naprawdę jego praca nie kończy się nigdy – po zakończeniu lekcji trzeba przecież ocenić sprawdziany, przygotować zajęcia na kolejny dzień, zaplanować realizację kolejnych treści, opracować materiały dydaktyczne. Nawet w wolnym czasie nauczyciele często myślą o swojej pracy, szukają inspiracji, dokształcają się...

Warto ułatwiać im to niełatwe zadanie, jakim jest nauczanie. Jak można to robić? Dyrekcja szkoły powinna przede wszystkim dawać im dostęp do wysokiej jakości materiałów dydaktycznych, a także do sprzętów i akcesoriów, które umożliwiają im wydajną pracę.

Jednym ze sprzętów niezbędnych w każdej szkole – niezależnie od tego, czy jest to szkoła podstawowa, średnia, zawodowa, czy nawet szkoła językowa oferująca dodatkowe zajęcia – jest kopiarka.

Kopiarka niezbędna w pracy nauczyciela

Przeprowadzenie sprawdzianu czy testu bez dostępu do kopiarki – czy to w ogóle możliwe? Oczywiście można wydrukować 25 testów bezpośrednio z komputera, jednak nie jest to ani praktyczne, ani oszczędne. Tak naprawdę problem braku koparki najbardziej dał by się we znaki wtedy, gdy nauczyciel chciałby skserować dodatkowe materiały z książek, podręczników, zeszytów ćwiczeń. Musiałby wtedy robić to na własną rękę, za własne pieniądze i w prywatnym czasie – a tego przecież nie można od niego wymagać.

Dlatego też kserokopiarki należą do podstawowego wyposażenia szkół. Warto inwestować w nowoczesne, wydajne i bezawaryjnie działające sprzęty, które nie generują wysokich kosztów. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w tej sprawie – chętnie pomożemy w doborze takiego sprzętu do potrzeb danej placówki. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdzie się idealna propozycja. Zapraszamy!

Zobacz także: Drukarki dla nauczycieli