Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Firma Ricoh nie przestaje zaskakiwać.

Firma Ricoh nie przestaje zaskakiwać.

Jest tutaj mowa o jednym z nowszych urządzeń, które zostało wyprodukowane przez firmę Ricoh, a mianowicie chodzi o dwie nowe drukarki monochromatyczne SP 400DN i SP 450DN . Bardzo dobrze współpracują z arkuszami o formacie A4. Szybkość i łatwość w obsłudze to główne cechy tych sprzętów. Pierwszy model przy odpowiedniej temperaturze rozgrzania potrafi wydrukować 30 stron w ciągu jednej minuty, jeśli chodzi o model drugi jest zdolny do wydrukowania 40 stron. Te dwa urządzenia obsługują także funkcję, która pozwala drukować dwustronnie, tak zwany duplex.

 

Nowe modele najlepszym rozwiązaniem i doskonałym ułatwieniem

 

Te dwie, nowe drukarki cieszą się popularnością, gdyż ich obsługa nie jest skomplikowana. Zawdzięczamy to wyświetlaczowi, który prezentuje dużą czytelność. Ten sprzęt może też obsługiwać nośniki różnego rodzaju. Papier o dużej gramaturze w zakresie 52- 162 g/m2 wcale nie jest przeszkodą w codziennie wykonywanej pracy. Drukarki te idealnie współpracują z aplikacjami przeznaczonymi do użytku mobilnego. Model SP 450DN jest wzbogacony o rozbudowane w tym zakresie narzędzia. Maksymalną rozdzielczość, jaką można osiągnąć to 1200x1200 pi

 

Olsztyn: Ricoh doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie

 

Nasza firma w Olsztynie zajmuje się serwisem kopiarek, oraz ich dzierżawą. Gorąco polecamy produkty firmy Ricoh, która posiada sprzęt wysokiej klasy. Zadowoli on niejedno biuro i znacznie przyspieszy pracę w wielu miejscach. Jako doświadczony zespół, istniejący na rynku już 24 lata jesteśmy w stanie powiedzieć wszystko na temat urządzeń tych firm, które możemy określić, jako naszych partnerów. Ricoh, Nashuatec to producenci cieszący się ogromną popularnością. Dzięki ogromnemu rozwojowi w tych dwóch firm możemy być pewni, że posiadanie sprzętów wychodzących spod ich rąk znacznie polepszy jakość życia niejednej osoby, która zakłada własną działalność biurową, bądź jest po prostu jej pracownikiem. Ten rodzaj sprzętu doskonale sprawdza się także w domu. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model dla siebie. Jeśli chcesz dowiedzieć więcej skonsultuj się z nami. Zapraszamy!