Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Początek roku szkolnego – czas na nową drukarkę?

Początek roku szkolnego – czas na nową drukarkę?

Nowy rok szkolny rozpocznie się lada dzień. Większość uczniów ma już przygotowane zeszyty, przybory szkolne i plecaki. Rodzice z pewnością postarali się też o to, aby dzieci miały w tym roku dostęp do podręczników i niezbędnych materiałów dydaktycznych. Jednak aby zapewnić dzieciom dobry start w naukę, warto pomyśleć także o zakupie nowej drukarki, która w kolejnych miesiącach może się przydać niejeden raz.

Jak drukarka może ułatwić naukę?

Posiadanie drukarki w domu może na wiele sposobów ułatwić naukę dzieciom w każdym wieku, ale także i dorosłym – np. osobom studiującym, uczestniczącym w dodatkowych kursach czy szkoleniach. Nowa drukarka:

  • umożliwi drukowanie materiałów do nauki, zarówno tych udostępnionych przez nauczycieli, jak i znalezionych samodzielnie w internecie,

  • sprawi, że łatwiej będzie zorganizować sobie naukę – dzięki niej można wydrukować plan lekcji i zajęć dodatkowych, przygotować kalendarz z ważnymi wydarzeniami, egzaminami, terminami - to ułatwi zarządzanie czasem i pozwoli sprostać wszystkim zobowiązaniom,

  • pozwoli szybko i wygodnie drukować prace domowe, referaty, prace zaliczeniowe itp., pozwalając zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze wydawane dotychczas na drukowanie w punktach ksero.

Drukarka będzie też doskonałą inwestycją dla nauczycieli, lektorów języków obcych, instruktorów, szkoleniowców i innych osób zawodowo związanych z oświatą (na ten temat więcej przeczytasz tutaj: Drukarki dla nauczycieli). Nowy rok szkolny może więc stać się motywacją do zakupu drukarki nie tylko dla rodziców. Wszystkich zainteresowanych taką inwestycją zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt, który spełni wszystkie oczekiwania. Bartex Olsztyn zaprasza!