Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Jak wybrać drukarkę na prezent?

Jak wybrać drukarkę na prezent?

Uważasz, że drukarka będzie dobrym pomysłem na prezent świąteczny dla kogoś bliskiego? Prawdopodobnie masz rację, bo ten sprzęt przyda się w każdym domu. Kłopot jednak zaczyna się wtedy, gdy trzeba wybrać konkretny rodzaj urządzenia. Poniższe uwagi mogą Ci w tym pomóc.

Drukarka na prezent – na co zwrócić uwagę?

Jeśli chcesz, aby prezent w postaci drukarki był trafny, skorzystaj z poniższych porad. Dzięki nim wybór stanie się znacznie prostszy.

  1. Zastanów się, jakie potrzeby ma obdarowywana osoba. Co będzie drukowała z użyciem nowego sprzętu: dokumenty, prace do szkoły, materiały do pracy, a może zdjęcia? Dzięki temu będziesz mógł zdecydować, czy kupić drukarkę monochromatyczną, czy kolorową, oraz jakie powinna mieć parametry.

  2. Sprawdź, ile miejsca może przeznaczyć na drukarkę. Jeśli osoba, dla której kupujesz drukarkę, ma niewiele miejsca w pokoju/na biurku, otrzymanie sprzętu o dużych gabarytach może jej sprawić dużo kłopotu. Dostosuj rozmiary urządzenia do warunków, a z pewnością będzie to docenione.

  3. Wybierz urządzenie jak najbardziej uniwersalne. Kto wie do czego drukarka będzie użyta w przyszłości i jakie jej funkcje okażą się przydatne? Postaraj się, aby zakupiony sprzęt dawał jak najwięcej możliwości (np. drukowanie bezprzewodowe). Możesz też zdecydować się na urządzenie wielofunkcyjne, które dodatkowo posiada funkcję skanera i kopiarki.

  4. Postaw na sprawdzonych producentów. Dzięki temu poza samym sprzętem dasz w prezencie także gwarancję najwyższej jakości druku, wygodę użytkowania oraz opiekę serwisową

  5. Zapytaj o poradę specjalistów. Nie musisz samodzielnie wybierać modelu drukarki, zwłaszcza jeśli nie jesteś dobrze zaznajomiony z tematem. Sprzedawcy tych sprzętów znają się na nich bardzo dobrze i na pewno pomogą Ci dokonać trafnego wyboru, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i możliwościami. Po porady w tej sprawie zapraszamy także do naszego punktu w Olsztynie!

Czytaj także: Czy warto kupować drukarkę na święta?