Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Koniec roku szkolnego – drukowanie świadectw, dyplomów i podziękowań

Koniec roku szkolnego – drukowanie świadectw, dyplomów i podziękowań

Już za tydzień rozpoczynają się wakacje – w tym roku wyjątkowo wcześnie, co napawa ogromną radością wszystkich uczniów, którzy już nie mogą doczekać się wolnego od szkoły.

Zanim jednak wybrzmi ostatni dzwonek, wszyscy, którym udało się w tym roku opanować niezbędną wiedzę, otrzymają świadectwa szkolne. Ci bardziej zaangażowani lub uzdolnieni dostaną dodatkowo nagrody i dyplomy za wygrane lub udział w konkursach. Podziękowania trafią też na ręce rodziców, nauczycieli i innych osób zaangażowanych w życie szkoły.

Wszystkie te papierowe dokumenty trzeba będzie jednak najpierw zaprojektować, wypełnić i wydrukować. W tych ostatnich dniach roku szkolnego po raz kolejny okazuje się, że drukarka, jak i kopiarka jest sprzętem absolutnie niezbędnym w każdej szkole.

Drukowanie dokumentów na zakończenie roku szkolnego

Drukowaniem dyplomów i podziękowań często zajmują się wychowawcy klas, którzy chcą docenić swoich uczniów za zaangażowanie. Jednak nie tylko im w tym okresie przyda się dobrze działająca drukarka. Także osoby pracujące w innych placówkach – np. przedszkolach, szkołach językowych, ośrodkach szkoleniowych – w ostatnich dniach roku szkolnego przygotowują różnego rodzaju dokumenty, które muszą ostatecznie przybrać formę papierową. Bardzo często konieczne jest złożenie różnych podsumowań, raportów, arkuszy oceny i innych dokumentów związanych z wykonywaniem zawodu nauczyciela. Pracownicy administracyjni również mają wtedy pełne ręce roboty, ponieważ zakończenie roku wiąże się z mnóstwem formalności.

Co jeszcze drukuje się przed wakacjami? Drukarka przyda się także w mniej oficjalnych zastosowaniach. Z jej pomocą można wydrukować obrazki, kolorowanki, naklejki czy karty pracy na ostatnie lekcje, aby mogły one przybrać nieco luźniejszą formę. Niekiedy nauczyciele przygotowują też część materiałów na kolejny rok szkolny, jeśli akurat pojawiają się inspiracje, z których można od razu skorzystać. Jedno jest pewne – w czerwcu w szkołach i innych placówkach edukacyjnych drukarka przydaje się jak nigdy i warto zrobić z niej najlepszy użytek!