Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Zacznij rok szkolny w towarzystwie drukarek i kopiarek!

Zacznij rok szkolny w towarzystwie drukarek i kopiarek!

Rok szkolny za chwilę się zacznie i jesteśmy pewni, że zarówno nauczyciele, jak i uczniowie zdają sobie sprawę z tego faktu. Już niebawem, uczeń będzie walczył, by napisać wypracowanie a nauczyciel zacznie zmagać się ze stosem papierów do sprawdzenia. Oczywiście, najpierw należy się do wszystkiego odpowiednio przygotować. Na zajęciach bowiem, oprócz książek, korzysta się także z przygotowanych wcześniej materiałów, z którymi co należy zrobić? Oczywiście wydrukować. Do takiej pracy warto zainwestować w dobrą drukarkę bądź kopiarkę, która jest wspaniałym udogodnieniem. Jednak więcej na ich temat można znaleźć w dalszych akapitach dzisiejszego artykułu.

Kopiarki poleasingowe w Olsztynie!

Jeśli jesteś mieszkańcem Olsztyna i szukasz odpowiedniego urządzenia drukującego, warto rozważyć ofertę kopiarek poleasingowych. Taki wybór charakteryzuje się przede wszystkim niższym kosztem. Kopiarkę można nabyć nawet za 1/3 ceny nowej. Dodatkowo… Nabywca takiej kopiarki, może liczyć na dokładne sprawdzenie sprzętu i konserwację. W ofercie firm, zajmujących się poleasingiem, można znaleźć bogatszą wersję wyposażenia, jak np. dodatkowy podajnik, czy możliwość wysyłania wiadomości faxem, co jest sporym udogodnieniem w biurach, czy nawet szkołach. Dodatkowo… W przypadku kopiarki poleasingowej, dużo łatwiej jest zdiagnozować problemy sprzętowe, przy czym gwarantowane jest także szybkie serwisowanie.

Idealna kopiarka – Ricoh, Olsztyn

Wśród polecanych marek tego typu urządzeń, na pewno błyszczy Ricoh. Kopiarki tego japońskiego producenta można znaleźć także i w naszej ofercie. Urządzenia są bardzo solidne i mogą posłużyć przez długie lata. Wystarczy jedynie wybrać taką drukarkę, która spełni wasze wszystkie oczekiwania. Nasza działalność opiera się głównie o sprzedaż i dzierżawę. Nie brakuje także u nas szybkiego serwisowania. Staramy się zawsze odpowiadać na każde zgłoszenie i zrealizować je jak najszybciej. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!