Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Korzyści płynące z dzierżawy kopiarek

Korzyści płynące z dzierżawy kopiarek

Jeśli chodzi o pracę w biurze, na pewno każdy zdaje sobie sprawę z tego, że drukarka czy kopiarka jest urządzeniem niezbędnym. Wiele firm decyduje się na tego typu elektronikę, ponieważ znacznie przyspiesza pracę no i… Pisanie ręczne przecież już wyszło z mody. Oczywistym jest też fakt, iż sam zakup drukarki, może wiązać się z ogromnymi kosztami a zwłaszcza jeśli chce się zainwestować w większy model, który będzie mógł działać niemal bez przerwy. Nie każdy przedsiębiorca ma odpowiednią ilość funduszy na taką inwestycję. Jak zatem można rozwiązać ten problem? Ostatnio bardzo modna stała się dzierżawa kopiarek. Olsztyn jest jednym z miast, w którym można skorzystać z takiej właśnie usługi. A na czym to dokładnie polega i jakie korzyści z tego płyną? Zachęcamy do przeczytania pozostałej części tego artykułu!

Dzierżawa kopiarek lepsza od kupna?

Jak wspomnieliśmy wyżej, zakup kopiarki wiąże się z dużymi kosztami. Dzierżawa okazuje się o wiele lepszym pomysłem, ponieważ nabywca nie ponosi żadnych kosztów i dodatkowo może dostać wszystko, co jest mu potrzebne do pracy. Nasza firma w Olsztynie ma w swojej ofercie spory wachlarz wyboru kopiarek marki Ricoh i Nashuatec. Jest to gwarancja wysokiej jakości, ponieważ ci producenci, znani są na całym świecie z naprawdę dobrych sprzętów. Dodatkowo, aby klient mógł poczuć się u nas jeszcze bardziej swobodnie, oferujemy pomoc techniczną i serwisowanie. 

Leasing kopiarek – o co w tym chodzi?

Leasing kserokopiarek wiąże się z płaceniem comiesięcznego czynszu, który trwa określony czas. O tym, jaki wysoki będzie czynsz, decyduje się na podstawie rodzaju urządzenia, szybkości ilości powstałych kopii. Można więc powiedzieć, iż osoba wypożyczająca płaci jedynie za użytkowanie takiego urządzenia. Wiele firm wypożyczających drukarki, oferuje swoim klientom różne pakiety, które są zawarte w czynszu. Brak opłat czynszowych może wystąpić jedynie przy dużym wolumenie. Wtedy wliczany jest tylko koszt ilości wydruków.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani leasingiem kopiarek w Olsztynie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie, lub do kontaktu!