Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Drukowanie ekologiczne

Drukowanie ekologiczne

Czym jest ekologia?

Ekologia to dziecina, która obejmuje świat o który należy dbać i robić wszystko, aby nie szkodzić planecie. Nasze otoczenie jest zmechanizowane i skomputeryzowane i mogłoby się wydawać, że wpływa to na niekorzyść planety bo po prostu jej szkodzimy. Większość ludzi nawet nie zastanawia się nad tym, że poprzez swoje czyny zatruwa środowisko i po prostu je wyniszcza. Nie da się jednak żyć w XXI wieku bez urządzeń, które będą ułatwiały nam życie. Tak było kiedyś, teraz jest zupełnie inaczej, bo technologia ruszyła do przodu z ogromnym tempem i co rusz słyszy się o nowych rzeczach, wynalazkach ułatwiających nam codzienne życie.

Cały ten nowoczesny scenariusz nie musi być jednak aż tak tragiczny, gdyż jest wielu producentów, którzy myślą o przyszłości i o tym, aby nie zaszkodzić otoczeniu.

 

Ekologiczna drukarka rozwiązaniem problemów

 

Jeśli chodzi o ten typ drukarek można uznać go za bardzo dobry sposób na to, by nie zaszkodzić środowisku. Takie urządzenie wytwarza o 90 % mniej odpadów niż zwykły sprzęt. Zapotrzebowanie na prąd także jest mniejsze, gdyż wspomniana drukarka zużywa go aż o 80 % mniej, niż w przypadku znanych wszystkim urządzeniom laserowych. Taki efekt osiągnięto używając technologii, która nie generuje ciepła i prowadzi o do tego, że pracuje nam się znacznie przyjemniej, bo nie dochodzi do emitowania ozonu. Ekologiczna drukarka nadaje się także idealnie do biura, gdyż jej praca jest bardzo cicha. Tutaj godnym polecenia produktem jest SP C830DN/SP C831DN od Ricoh, który umożliwia szybkie i ciche drukowanie w formacie A3.

Kolejną zaletą, jest brak toneru. Dzięki tak zaprojektowanemu urządzeniu nie dochodzi do wydostawania się mikropłynów. Nie mamy też do czynienia z żadnymi podrażnieniami oczu, ani skóry, czy też zakłóceniami dróg oddechowych. Drukarka ekologiczna została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła dorównać jakością druku urządzeniom laserowym i atramentowym.

Dodatkowo druk jest wzbogacony otoczką żywiczną, który sprawia, iż jest bardziej trwały.

 

Drukuj ekologicznie z Ricoh

 

Jesteśmy firmą, która zajmuje się serwisowaniem i dzierżawą produktów pochodzących od wielu znanych marek, jak na przykład Ricoh, czy Nashuatec. Jeśli potrzebujesz ekologicznej drukarki, dzięki której będziesz mógł zmienić sposób swojej pracy zastanów się nad odpowiednim zakupem dla Ciebie. W razie wątpliwości pomożemy dokonać Ci właściwego wyboru. Poznaj naszą ofertę! Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do Olsztyna!