Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Drukarka monochromatyczna SP 3600 DN

Drukarka monochromatyczna SP 3600 DN

Na rynku jest dostępnych wiele różnych modeli drukarek, który możemy dopasować pod własne potrzeby. Należy zastanowić się najpierw, do jakiego użytku będzie nam potrzebny taki sprzęt. Każdy rodzaj pasuje do innej wartości naszej pracy, więc przed zakupem powinniśmy dobrze przemyśleć nasz wybór, bo drukarka to nie jest coś, co można kupić w każdym, pierwszym lepszym sklepie. Zakup takiego urządzenia jest uznawany za coś odbiegającego od monotonii, jak wiele innych, elektrycznych sprzętów.

Jeżeli posiadasz małe, bądź średnie biuro tutaj idealnie sprawdzi się drukarka laserowa SP 3600 DN. Możesz ją dostać w atrakcyjnej cenie. Użytkowanie tego sprzętu pozwoli Ci na ekonomiczne i niskonakładowe drukowanie. Nie musisz też długo czekać na wydruk, gdyż ten typ drukarki może pokryć drukiem 30 stron w ciągu jednej minuty. Jeśli zaś chodzi o wydruk dwustronny będzie to 15 stron.

Dzięki usprawnionemu połączeniu sieciowemu Twoja praca w biurze będzie znacznie łatwiejsza

 

Zalety i cechy drukarki SP 3600

 

Korzystając z tej drukarki nie będziesz musiał długo czekać na rozpoczęcie jej pracy, bo nagrzewa się bardzo szybko. Będziesz potrzebował na to tylko kilka sekund a w zamian dostaniesz druk o wysokiej jakości. Jeżeli zdecydujesz się na druk dwustronny zaoszczędzisz dodatkowo papier. Dzięki takiemu rozwiązaniu koszty na utrzymanie Twojego urządzenia zostają znacznie zmniejszone. Wartość zużycia energii wynosi 1,4 kWh, więc taka drukarka wprost idealnie nadaje się do biura

 

  • Czas nagrzewania : 13 sekund

  • Drukowanie pierwszej strony: 6,5 sekundy

  • Prosta w obsłudze – posiada 4 liniowy wyświetlacz LCD

  • Pojemność kasety na papier- 250 arkuszy

  • Wydruk wysokiej jakości 1200x1200 dpi

 

Olsztyn: Bartex umożliwia dzierżawę i serwis

 

Nasza firma istnieje na rynku już od 24 lat. Zdążyliśmy poznać potrzeby wielu klientów i dzięki temu nabraliśmy już ogrom doświadczenia. Cały czas jednak postępujemy do przodu dowiadując się coraz to nowszych rzeczy. Jeżeli jesteś nowym założycielem firmy, bądź po prostu potrzebujesz urządzeń do swojego biura z nami masz możliwość osiągnąć znakomite efekty. Zajmujemy się wynajmem oraz serwisem drukarek i kopiarek. Wystarczy tylko skontaktować się z nami, by poznać więcej szczegółów. Zapraszamy do Olsztyna!