Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Czysta kopiarka, to wydajna kopiarka

Czysta kopiarka, to wydajna kopiarka

Na rynku jest wiele rodzajów kopiarek do wyboru. Wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednią, która będzie początkiem naszej drogi do sukcesu. Każdy właściciel takiego sprzętu zazwyczaj wyznacza sobie kryteria według których dokonuje zakupu takiego urządzenia. Jeżeli wybierzemy już kopiarkę i uznamy, że spełnia nasze oczekiwania musimy zrobić wszystko, aby była z nami, jak najdłużej. Aby nasz sprzęt nie wyzionął ducha za szybko należy dokonywać systematycznych przeglądów. Wiadomo, że nic nie jest wieczne a zniszczenia, zepsucia, czy też awarie mogą nas odwiedzić w najmniej oczekiwanym momencie. Co zatem zrobić aby do tego nie doszło?

 

Czysta kopiarka przyjacielem na długie lata

 

Musimy pamiętać, że przegląd sprzętu jest bardzo ważny i należy zwrócić uwagę dosłownie na wszystko. Filtr powietrza to bardzo ważny element o jaki należy dbać przy użytkowaniu kopiarki. Wymiana tej części w naszym sprzęcie powinna być dokonywana co najmniej raz do roku. Aby mieć pewność, że wszystko działa sprawnie zalecane jest wymienianie filtra raz w miesiącu. Nie powinniśmy na tym oszczędzać, gdyż mogłoby to w dużym stopniu zaważyć na żywotności naszego sprzętu. Kurz, który nagromadza się w kopiarce podczas jej pracy może stać się ciężkim problemem, gdyż on jest główną przyczyną częstych usterek w takich sprzętach. Wymieniony filtr zapewni nas o tym, że do naszego urządzenia dostaje się tylko czyste powietrze.

 

Stary papier problemem?

 

Czystość kopiarki nie zamyka się tylko w filtrach powietrza. Powinniśmy zadbać także o świeży papier. Jest to mało doceniany element jeśli chodzi o urządzenia drukujące, a ma tak naprawdę bardzo duże znaczenie. Papier, który zbyt długi czas leżał w w zasobniku naszego urządzenia może okazać się zbiorowiskiem wilgoci i dużej ilości kurzu, która dostaje się potem do wnętrza naszego sprzętu. Warto w takich sytuacjach aplikować papier do podajnika zaraz przed użyciem go do druku. Papier nieużywany przechowuj w miejscach, do których nie wkradnie się wilgoć i zadbaj o to, by było ciemne. Do podajnika staraj się go wprowadzić wtedy, gdy poprzednia ryza papieru się skończyła.

 

Olsztyn: Kopiarki wybierz taką, która spełni Twoje oczekiwania

 

Jeśli nie zdecydowałeś się jeszcze na kopiarkę, która będzie odpowiednia dla Ciebie, zawsze możesz sięgnąć porady, którą dostaniesz u nas. Jesteśmy firmą istniejącą na rynku już od 24 lat. Z każdym kolejnym dniem nabywamy nowe doświadczenia. Zajmujemy się dzierżawą i serwisem kopiarek. Współpracujemy też z takimi producentami jak Nashuatec, czy Ricoh. Marki te prezentują doskonałą jakość sprzętu, dlatego nie zastanawiaj się, tylko skorzystaj z naszych usług. Zapraszamy!