Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Drukuj zdjęcia we własnym domu

Drukuj zdjęcia we własnym domu

Robienie zdjęć jest w dzisiejszych czasach czymś bardzo częstym zwłaszcza, jeśli jesteśmy posiadaczami smarfona. Wtedy zazwyczaj staramy się uchwycić szybko, wiele sytuacji, nawet tych z życia codziennego. Nie ma w tym nic złego, gdyż zdjęcie to tak naprawdę pamiątka, do której będziemy mogli wrócić w przyszłości i powspominać stare, być może nawet i zabawne czasy. Często bywa tak, że mamy ochotę po prostu podzielić się fotografiami z rodziną i bliskimi, lecz wywołanie u fotografa wymaga nieco czasu, jak i będziemy musieli za taką usługę zapłacić.

Na szczęście w dzisiejszych czasach jest dostępnych wiele możliwości. Jedną, dość wygodną jest druk zdjęć. Nie musimy więc udawać się do salonu fotograficznego i prosić o wywołanie fotografii. Możemy zrobić to sami, we własnym domu, używając do tego drukarki. Musimy jednak wziąć pod uwagę odpowiednie przygotowania, gdyż bez nich nasze oczekiwania mogą nie zostać w pełni osiągnięte. Jak więc się do tego zabrać? Czytajcie dalej. Być może w jakiś sposób przybliżymy wam dziedzinę odpowiedzialną za drukowanie zdjęć.

 

Przygotuj zdjęcie do druku!

 

W pierwszej kolejności należy odpowiednio przygotować nasze zdjęcie. Przez jakie etapy należy przejść, aby wydrukowane zdjęcie spełniło Twoje oczekiwania?

 

  • Skalibrować monitor

  • Ustalić przestrzeń barwna przy pomocy programu graficznego

  • Dostosować kolorystykę zdjęć z komputera do wydruku

  • Wykadrować zdjęcie

  • Ustawić odpowiednią rozdzielczość zdjęcia – uniwersalna, pasująca do druku to 300dpi

  • Poprawa tonów zdjęcia

  • korekcja hostogramu

  • Wyostrzenie zdjęcia

 

Olsztyn: Wybierz idealną drukarkę dla siebie

 

Potrzebujesz drukarki, która pomoże Ci wydrukować świetnej jakości zdjęcia? A może Twoje potrzeby ograniczają się do wydruku dokumentów, bądź pracy w biurze?

Nasza firma w Olsztynie może zaoferować Ci wiele ciekawych modeli drukarek i kopiarek od m.in. Ricoh, Nashuatec, Konica, Brother, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami, a na pewno udzielimy wyczerpujących informacji na wybrany przez Ciebie temat. Zapraszamy!