Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Nagrody na targach FESPA zostały rozdane!

Nagrody na targach FESPA zostały rozdane!

Wczoraj- 11 maja na targach FESPA w Hamburgu miała miejsce oficjalna ceremonia, na której rozdano nagrody, jakie przypadły arkuszowemu systemowi produkcyjnemu Ricoh Pro™ C5200, jak również oprogramowaniu Ricoh TotalFlow®. Te wynalazki docenił European Digital Press Association (EDP).
Rynek w branży drukarskiej jest bardzo istotny w dzisiejszych czasach, dlatego najlepsze wynalazki są nagradzane co roku, więc każdy, kto pasjonuje się tą dziedzinę ma szansę na to, by odnieść sukces. Nawet jeśli coś nie zostało nagrodzone, nie oznacza, że nie było dobre. Każde urządzenie, bądź udogodnienie w tej dziedzinie jeszcze będzie miało swoją szansę, by zaistnieć w tym szerokim świecie elektroniki.

„Jesteśmy bardzo dumni z mocnej pozycji, którą w ciągu zaledwie kilku miesięcy zdobyły nowe systemy produkcyjne Ricoh” - te słowa należały do Eef De Ridder Director Commercial Printing w Ricoh Europe. Po czym dodał - „Otrzymane w tym roku wyróżnienia stanowią kolejne potwierdzenie innowacyjności produktów Ricoh. Oba nagrodzone rozwiązania zostały stworzone z myślą o dostawcach druku i wyzwaniach, którym muszą sprostać”

Oprogramowanie Ricoh TotalFlow®, które zostało wyróżnione można uznać za bardzo bogate portfolio, które daje możliwość na elastyczne i kompleksowe rozwiązania. Poprzez staranność w dobranych zbiorach są wspierane obszary produkcji mające dość kluczowe znaczenie. Najnowsze oraz intuicyjne rozwiązania są obejmowane właśnie przez to oprogramowanie, które zapewnia duży komfort podczas obsługiwania urządzeń, oraz umożliwia bardzo szybką dostępność do najbardziej istotnych funkcji.
Zaś jeśli chodzi o serię Ricoh Pro™ C5200, jest to najmniejsze, kolorowe urządzenie, jakiemu przypadła nagroda. Jest ono używane do produkcji „na żądanie”. Stworzono je z myślą pracy mającej swoje miejsce w marketingu. Służą do wydruków poligrafii o małych rozmiarach, mailingów. Wszystko to jest możliwe dzięki silnikowi druku VCSEL i polimeryzowanemu tonerowi  PxP-EQ, które zapewniają wysoką jakość i wydajność druku.

Olsztyn: drukarki i kopiarki znanych firm dostępne dla Ciebie

Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku już od 24 lat. Zajmujemy się sprzedażą znanych marek urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek. Możesz skorzystać także z wynajmu lub serwisu a nawet Xero. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do współpracy!