Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kopiarki nie mają przed nami tajemnic

Kopiarki nie mają przed nami tajemnic

Jeśli zapytasz nas, na czym znamy się najlepiej, odpowiemy, że na kopiarkach. Jeśli zapytasz, czym zajmujemy się najchętniej, odpowiemy, że kopiarkami. Te niezbędne w niemal każdej firmie urządzenia nie mają przed nami żadnych tajemnic. Zajmujemy się ich sprzedażą, dzierżawą, naprawianiem i serwisem. Pomagamy w wyborze kopiarki, która idealnie spełni potrzeby firmy. Zapoznajemy klientów z parametrami technicznymi i sposobem działania kupionych/wydzierżawionych kopiarek. Reagujemy błyskawicznie na jakiekolwiek awarie. Dokonujemy przeglądów i konserwacji, serwisujemy sprzęty w ramach gwarancji i po jej zakończeniu i przede wszystkim jesteśmy źródłem wiedzy o tych sprzętach – źródłem, z którego może czerpać każdy, kto z nami współpracuje!

Olsztyn – kopiarki Nashuatec od autoryzowanego partnera

Jako autoryzowany partner marki Nashuatec mamy pewne zobowiązania. Musimy posiadać nie tylko specjalistyczną wiedzę o sprzętach, które sprzedajemy, ale także umiejętności pozwalające nam o nie właściwie dbać w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Co więcej, każdy klient, który się do nas zgłasza i pyta o parametry techniczne określonego urządzenia, musi dostać rzetelną odpowiedź, która pomoże mu podjąć decyzję o zakupie produktu. Ze wszystkich tych zadań świetnie się wywiązujemy, dzięki czemu grono naszych klientów stale się poszerza, a ich zaufanie względem naszych usług rośnie.

Serwis kopiarek – zgłoś się do nas!

Zajmujemy się serwisem kopiarek również innych marek. Jeśli zgłosisz nam awarię lub potrzebę przeglądu technicznego i wymiany materiałów eksploatacyjnych, zajmiemy się Twoim sprzętem najlepiej jak umiemy, przywrócimy kopiarkę do pełnej sprawności i umożliwimy Twojej firmie korzystanie z niej bez dalszych przeszkód. Serdecznie zapraszamy klientów z Olsztyna i okolic do skorzystania z naszych usług.