Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Serwis kopiarek – reagujemy szybko!

Serwis kopiarek – reagujemy szybko!

Sprawne działanie wszystkich sprzętów firmie umożliwia jej wydajne funkcjonowanie. Jeśli któryś z nich ulegnie awarii, prace mogą zostać zahamowane, a wydajność firmy spada. Dotyczy to wszystkich urządzeń wykorzystywanych każdego dnia w pracy biurowej: drukarek, kopiarek, komputerów, telefonów, rzutników, tablic multimedialnych, faxów itd. Gdy pojawia się awaria, zareagować trzeba szybko. Podobnie w sytuacji, gdy któreś z urządzeń potrzebuje przeglądu technicznego, wymiany części lub innych prac konserwacyjnych.

Akcja – reakcja, czyli szybka naprawa kopiarki

Potrzeba szybkiej reakcji nas także nauczyła szybkiego działania w zakresie naprawy i serwisu kopiarek. Każdą zgłoszoną nam awarię kopiarki błyskawicznie naprawiamy. Zajmujemy się także serwisowaniem i konserwacją urządzeń, które działają właściwie, jednak potrzebują okresowych kontroli czy też wymiany materiałów eksploatacyjnych.

Od momentu zgłoszenia zapotrzebowania na usługę nie trzeba długo czekać na naszą reakcję. Od razu umawiamy się na spotkanie w najbliższym możliwym i wygodnym dla klienta terminie i przechodzimy do działania.

Olsztyn – profesjonalny serwis kopiarek i innych urządzeń biurowych

Jeśli prowadzisz firmę w Olsztynie i szukasz serwisu kopiarek, który szybko zareaguje na Twoje zgłoszenie, skontaktuj się z nami. Kopiarkami, drukarkami i innymi urządzeniami biurowymi zajmujemy się już od niemal 30 lat. Stale poszerzamy naszą wiedzę na ich temat i zyskujemy coraz większe doświadczenie w dziedzinie funkcjonowania, napraw i serwisowania urządzeń biurowych. Zapewniamy nie tylko szybką reakcję i pełną dyspozycyjność, ale także wysoką jakość usług. W przypadku napraw wymagających zabrania sprzętu do naszej siedziby, oferujemy sprzęt zastępczy, tak aby firma mogła dalej funkcjonować bez żadnych opóźnień.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami – czekamy na Twój telefon!