Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Ksero – usługi potrzebne każdemu

Ksero – usługi potrzebne każdemu

Punkty ksero i wydruku to stałe elementy miejskiego krajobrazu. Można je spotkać właściwie na każdej ulicy w większych miastach. Choć zgodnie ze stereotypem korzystają z nich głównie studenci podczas sesji egzaminacyjnych, to tak naprawdę rzadziej lub częściej są one potrzebne każdemu z nas. Kopiarki i drukarki pomagają nam w codziennej pracy, w nauce, w załatwianiu formalności urzędowych, a także w życiu prywatnym. Ważne jest jednak, aby dobrze wybrać usługodawcę – nie dać się oszukać i zapewnić sobie najwyższą jakość wydruku czy kopii.

Profesjonalne usługi ksero

Przede wszystkim osoba, która nas obsługuje, powinna znać się na rzeczy – doskonale wiedzieć, jak obsługiwać sprzęt oraz znać jego możliwości techniczne. Niekiedy osoby obsługujące kopiarki to laicy, którzy nie do końca wiedzą, w jaki sposób działają te urządzenia i jakie funkcje oferują. W efekcie zarówno jakość, jak i szybkość usługi pozostawiają wiele do życzenia. Pracownik punktu ksero powinien nie tylko poznać obsługiwany sprzęt dogłębnie, ale także mieć "smykałkę" do tego typu spraw. Dzięki temu wykona usługę bezbłędnie i w najwyższej jakości, a w razie jakichkolwiek komplikacji będzie wiedział, jak zareagować.

Kopiarki, które właściwie spełniają swoje zadania

Znaczenie ma też sam sprzęt używany w danym punkcie usługowym. Nie tylko jego marka i wiek, ale także sposób i częstotliwość konserwacji. Im lepiej zadbana kopiarka, tym mniejsze ryzyko, że jakość kopii będzie marna lub że sprzęt ulegnie awarii.

Olsztyn – Bartex zaprasza!

Bartex to nie tylko sprzedaż i dzierżawa kopiarek, ale także profesjonalne usługi kopiowania, drukowania i skanowania różnorodnych dokumentów. Odwiedzając nasz punkt usługowy w Olsztynie możesz też skorzystać z usług laminowania, bindowania, oprawiania prac dyplomowych itd. Pracują u nas jedynie pasjonaci tematu, którzy znajdą się na rzeczy i lubią swoją pracę. Przekłada się to na wysoką jakość usług. Sprawdź sam – zapraszamy!