Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Serwis kopiarek w Olsztynie – na tym się znamy!

Serwis kopiarek w Olsztynie – na tym się znamy!

Korzystanie z kopiarki to dla wielu firm nieodłączny element codziennej pracy. Są takie branże, w których kopiuje się dużo i często. Punkty usługowe ksero, szkoły, uczelnie wyższe, kancelarie prawnicze, biura ubezpieczeń, sądy, urzędy i inne instytucje publiczne... we wszystkich tych miejscach kopiowanie dokumentów, formularzy czy materiałów dydaktycznych to codzienność. Awaria kopiarki paraliżuje działanie takich miejsc i komplikuje życie wszystkim osobom, które w nich pracują.

Co należy zrobić w takiej sytuacji? Oczywiście skorzystać z serwisu kopiarek, czyli z usług firmy, która na co dzień zajmuje się przywracaniem ich do pełnej sprawności. Na terenie Olsztyna polecamy w tym zakresie nasze usługi. Na serwisie kopiarek znamy się doskonale, ponieważ zajmujemy się tym od lat.

 

 

Zadbaj o swoją kopiarkę zanim ulegnie awarii

Ważną kwestią jest właściwa konserwacja kopiarek. Często przyczyną awarii jest ich niewłaściwe używanie i brak regularnego sprawdzania ich stanu technicznego. Regularne przeglądy pozwalają uniknąć nagłych awarii, a lepsze poznanie charakteru pracy tych urządzeń umożliwia bardziej świadome korzystanie i pełniejsze wykorzystywanie ich możliwości. Dlatego poza naprawą niedziałających kopiarek, naszym klientom w Olsztynie oferujemy także przeglądy okresowe kopiarek oraz doradztwo zarówno podczas zakupu nowego sprzętu, jak i jego późniejszego użytkowania.

 

Olsztyn – zadbamy o Twoje kopiarki: serwis, przeglądy i fachowe porady

Podsumowując, nasi klienci z Olsztyna mogą skorzystać z następujących usług:

  • naprawa uszkodzonej kopiarki,

  • okresowe przeglądy techniczne kopiarek,

  • udostępnianie sprzętu zastępczego na czas naprawy zepsutego urządzenia,

  • wykonywanie wyceny naprawy oraz ekspertyz technicznych różnych sprzętów,

  • profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru i użytkowania kopiarek.

 

Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek problemów, pytań lub wątpliwości co do działania Twojego sprzętu. Nasz serwis kopiarek poleca się na awarie!