Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Olsztyn – dzierżawa kopiarek dla oszczędności czasu i pieniędzy

Olsztyn – dzierżawa kopiarek dla oszczędności czasu i pieniędzy

W firmie, w której istnieje konieczność kserowania rożnych materiałów i dokumentów, zakup kopiarki wydaje się oczywistą sprawą. Przecież korzysta się z niej właściwie na co dzień i jest to sprzęt tak samo niezbędny jak drukarki czy komputery.

Jednak w przypadku wielu firm to dzierżawa kopiarki jest lepszym rozwiązaniem. Dotyczy to tych podmiotów, które kserują materiały regularnie, ale w niewielkich ilościach. W takich sytuacjach inwestycja w profesjonalny, nowy sprzęt nie jest niezbędna, a wynajęcie go okazuje się mieć znacznie więcej zalet.

 

Dzierżawa koparek – najważniejsze zalety

Dlaczego warto zdecydować się na dzierżawę kopiarki?

  • nie trzeba poświęcać czasu na administrowanie sprzętem czy wykonywanie przeglądów – zajmuje się tym właściciel kopiarki, który musi dbać o jej właściwe funkcjonowanie;

  • koszt użytkowania kopiarki liczony jest w prosty sposób: ilość wykonanych kopii x cena za kopię;

  • dzierżawca nie ponosi kosztów zakupu kopiarki, serwisu, konserwacji itd.

  • w czasie trwania umowy wyeksploatowany sprzęt jest niezwłocznie wymieniany na nowy, a podczas wszelkich napraw zapewniane są urządzenia zastępcze;

  • urządzenie można dostosować do indywidualnych potrzeb firmy bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów;

  • w razie jakichkolwiek wątpliwości co do użytkowania kopiarki, można uzyskać fachową poradę od specjalistów.

 

Olsztyn – dzierżawa kopiarek dla małych, średnich i dużych firm

Firmy z Olsztyna zainteresowane opcją wydzierżawienia kopiarek serdecznie zachęcamy do kontaktu. Dzięki znajomości tych urządzeń jesteśmy w stanie dobrać je do potrzeb każdego przedsiębiorstwa czy instytucji, zaznajomić użytkowników ze wszystkimi opcjami działania wybranego urządzenia oraz o każdej porze służyć pomocą i odpowiedziami na pojawiające się pytania. My dbamy o nasze sprzęty, a Ty ich używasz – taki podział obowiązków jak najbardziej nam odpowiada. Zapraszamy do współpracy!