Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Olsztyn – wypróbuj kopiarki poleasingowe zanim kupisz!

Olsztyn – wypróbuj kopiarki poleasingowe zanim kupisz!

Kupno używanego sprzętu biurowego może się okazać niezwykle trafną inwestycją. Zakup sprzętu fabrycznie nowego to znacznie wyższy koszt, na który wiele firm nie może lub po prostu nie chce sobie pozwolić. Zwłaszcza że wielokrotnie taki wydatek wcale nie jest niezbędny ani nawet uzasadniony. Sprzęt używany może pod żadnym względem nie ustępować nowemu. Decyzja, aby go kupić, pozwala lepiej zarządzać majątkiem firmy i jest szansą na dużą oszczędność.

Kopiarki poleasingowe, które oferujemy naszym klientom, to niezawodne sprzęty od najlepszych producentów rozpoznawalnych na całym świecie. Sprowadzamy je z Europy Zachodniej, jednak zanim oddamy je do dyspozycji klientów, dokładnie sprawdzamy ich stan techniczny. Większość z nich nie nosi żadnych lub ma bardzo niewielkie ślady użytkowania. Natomiast w kwestii funkcjonowania nie różnią się od sprzętów fabrycznie nowych. Dobrze się sprawowały w ramach leasingu, a zatem równie dobrze będą służyły nowej firmie, nowemu właścicielowi, nowym użytkownikom.

Kopiarki poleasingowe – wypróbuj sprzęt

Jako że jesteśmy przekonani o najwyższej jakości i doskonałym stanie technicznym oferowanych kopiarek, naszym klientom umożliwiamy wypróbowanie sprzętu przed zakupem. Przez tydzień mogą bezpłatnie korzystać ze sprzętu, aby samodzielnie ocenić, jak funkcjonuje i czy spełnia wszystkie potrzeby firmy. Dzięki temu zyskują pewność, że zakup kopiarki poleasingowej to trafna inwestycja, a korzyści z jej dokonania będą odczuwalne jeszcze przez przynajmniej kilka kolejnych lat. Ze swojej strony dajemy nawet 3-letnią gwarancję (bez limitu kopii). Oczywiście oferujemy także serwis tych urządzeń oraz pomoc w razie jakichkolwiek pytań lub niejasności co do ich użytkowania.

Zapraszamy klientów z Olsztyna i okolic do skorzystania z naszej oferty kopiarek poleasingowych. Czekamy na kontakt!