Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Olsztyn – kopiarki, bez których miasto nie może żyć

Olsztyn – kopiarki, bez których miasto nie może żyć

Olsztyn to miasto studentów. Na samym tylko Uniwersytecie studiuje ponad 25 tysięcy osób, a doliczając studentów z pozostałych olsztyńskich uczelni można spokojnie założyć, że łączna ilość olsztyńskich studentów przekracza 30 tysięcy. Tyle właśnie osób regularnie, a co pół roku z większą intensywnością niż zwykle, korzysta z kopiarek i kserokopiarek. Naturalnie technologia poszła do przodu i bardzo wiele materiałów dydaktycznych, podręczników i opracowań dostępnych jest w internecie. Jednak kserowanie wciąż pozostaje nieodłącznym elementem studiowania.

Jak widać nie bez powodu w Olsztynie otwierają się liczne punkty usługowe, których można wykonać kopie lub wydruki dokumentów. Jest to jeden z pomysłów na biznes, który ma w tym studenckim mieście największe szanse powodzenia. Jednakże aby móc takie usługi oferować na odpowiednim poziomie, potrzebny jest wysokiej jakości sprzęt, który będzie niezawodnie działał. I takim właśnie sprzętem dysponuje nasza firma.

Olsztyn – sprzedaż i dzierżawa kopiarek

Oferujemy kopiarki na sprzedaż i pod dzierżawę – to klient wybiera, która opcja jest dla niego bardziej opłacalna. Jeśli chce zainwestować we własny sprzęt i samodzielnie nim zarządzać, w naszej ofercie na pewno uda się znaleźć takie urządzenia kopiujące, które doskonale będą mu służyły. Może też wynająć sprzęt tymczasowo – dzierżawiąc go od nas, będzie płacił jedynie za ilość wykonanych kopii, zgodnie z ustalonymi wcześniej warunkami współpracy.

Naturalnie z naszych kopiarek mogą w Olsztynie skorzystać także inne podmioty – firmy, instytucje publiczne, biura. Urządzenia kopiujące usprawniają pracę w wielu miejscach i mogą być źródłem dużej oszczędności, gdy nie trzeba dodatkowo płacić komuś za kserowanie, a można je wykonywać samodzielnie na zakupionym lub wydzierżawionym sprzęcie.

Wszystkich zainteresowanych kupnem lub dzierżawą kopiarek w Olsztynie zapraszamy serdecznie do kontaktu!