Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Olsztyn – gdy potrzebny jest nagły serwis kopiarki

Olsztyn – gdy potrzebny jest nagły serwis kopiarki

Awaria kopiarki w wielu przypadkach równa się z katastrofą. W niektórych miejscach brak działającego sprzętu ksero paraliżuje pracę, opóźnia lub całkowicie uniemożliwia realizację codziennych zadań i staje się przyczyną ogromnego stresu. Szkoły czy uczelnie wyższe nie mogą funkcjonować bez sprawnie działających kopiarek, ponieważ niemal bez przerwy są tam kserowane materiały dydaktyczne, notatki, fragmenty książek i publikacji. Bez kopiarki praca stanie także w wielu biurach, kancelariach, firmach usługowych i handlowych czy instytucjach publicznych (sądach, urzędach). W takiej sytuacji priorytetem jest naprawa. Do kogo wtedy najlepiej się zgłosić? Na terenie Olsztyna oczywiście do nas! Oferujemy błyskawiczny serwis i naprawę uszkodzonych kserokopiarek.

Sprawny serwis kopiarek w Olsztynie

W ramach naszych usług oferujemy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis kopiarek. Zajmujemy się naprawą urządzeń, które uległy awarii lub uszkodzeniu mechanicznemu, a także dostosowywaniem parametrów działania urządzeń oraz innymi kwestami związanymi z ich użytkowaniem. Co najważniejsze – działamy bardzo szybko. W sytuacji awaryjnej liczy się czas, a każda godzina awarii może przekładać się na duże straty dla firmy. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego reagujemy błyskawicznie. Sprawdzamy stan uszkodzonego sprzętu i ustalamy, czy naprawę można wykonać od ręki, czy konieczne jest przeniesienie kopiarki do naszej siedziby. W tym drugim przypadku zapewniamy urządzenie zastępcze, dzięki czemu prace w firmie mogą być bez dalszych przeszkód kontynuowane.

W sytuacjach awaryjnych zachęcamy do kontaktu. Zareagujemy szybko i błyskawicznie naprawimy niedziałający sprzęt lub dostarczymy urządzenie zastępcze. Nasze usługi oferujemy na terenie Olsztyna oraz w najbliższej okolicy. Dotrzemy na miejsce najszybciej jak się da i rozwiążemy problem z kopiarką. Sprawdź nas już teraz – zapraszamy do współpracy!