Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kopiarki nowe czy poleasingowe?

Kopiarki nowe czy poleasingowe?

Podjąłeś decyzję o zakupie kopiarki, ale nie zdecydowałeś jeszcze, czy zainwestujesz w sprzęt nowy czy używany? W Olsztynie dostępne są zarówno kopiarki fabrycznie nowe, jak i urządzenia poleasingowe, sprowadzane z państw Europy Zachodniej. Przedstawiamy wady i zalety obu rozwiązań – być może dzięki temu łatwiej będzie Ci podjąć ostateczną decyzję i kupić sprzęt, który najlepiej spełni oczekiwania Twoje i Twojej firmy.

Nowe kopiarki – czy warto je kupić?

Zakup nowych kopiarek wiąże się przede wszystkim z otrzymaniem gwarancji od producenta. Można więc korzystać z bezpłatnego serwisu gwarancyjnego, w związku z czym koszty użytkowania urządzenia w pewnym stopniu się zmniejszają. Argumentem jest także (prawdopodobnie) dłuższa żywotność sprzętu, choć jest to kwestia w dużym stopniu zależna od marki, modelu, a także sposobu korzystania z zakupionego urządzenia. Nowe kopiarki to wybór polecany firmom, które mają duży budżet inwestycyjny i chcą dokonywać zakupów z myślą o dalekiej przyszłości.

Zalety kopiarek poleasingowych

Kopiarki poleasingowe mają natomiast tę zaletę, że są znacznie tańsze niż nowe sprzęty. Ich ceny są często nawet o ponad połowę niższe niż w przypadku nowych urządzeń. Zwykle są to też urządzenia działające poprawnie i bezawaryjnie, ponieważ w innym przypadku przedsiębiorstwa, które dotychczas z nich korzystały, z pewnością zgłosiłyby wadliwość sprzętu. Zakup kopiarek poleasingowych to dobre rozwiązanie dla firm, które mają ograniczony budżet na inwestycje w sprzęty biurowe.

Olsztyn – kopiarki, w które warto zainwestować

Decyzję odnośnie zakupu kopiarki warto podjąć po dokładnej analizie kosztów zakupu sprzętu oraz jego późniejszego użytkowania. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kopiarki poleasingowe, czy nowe, możesz skorzystać z naszej oferty dostępnej na terenie Olsztyna. Poznaj ją dokładniej, przeglądając informacje na naszej stronie lub kontaktując się z nami bezpośrednio. Zapraszamy!