Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Olsztyn – zaopatrz się w kopiarki Nashuatec!

Olsztyn – zaopatrz się w kopiarki Nashuatec!

Nashuatec, czyli marka producenta Ricoh, to firma oferująca wysokiej jakości sprzęt biurowy wykorzystywany w całej Europie na szeroką skalę. Drukarki, faksy, kopiarki, urządzenia wielkoformatowe, urządzenia produkcyjne i wielofunkcyjne, a także nowoczesne oprogramowanie tworzą szeroką ofertę produktów i usług niezbędnych w każdym biurze oraz w większości przedsiębiorstw, firm usługowych oraz instytucji publicznych. Te wysokiej klasy urządzenia biurowe są dostępne także w Olsztynie.

Bartex – kopiarki Nashuatec w Olsztynie

Jeśli poszukujesz produktów tej marki w Olsztynie, zgłoś się do nas! Bartex to jedyny w mieście autoryzowany partner oficjalnego dystrybutora produktów firmy Nashuatec (firmy Euroimpex z siedzibą we Wrocławiu). W naszej ofercie znaleźć można zarówno nowe produkty tej marki, jak i produkty używane – np. kopiarki poleasingowe sprowadzane z państw Europy Zachodniej. Gwarantujemy najwyższą jakość zarówno jednej, jak i drugiej grupy produktów.

Kopiarki Nashuatec, które oferujemy w Olsztynie, dostępne są:

  • na sprzedaż – dla podmiotów, które chcą zakupić sprzęt biurowy na własność,

  • pod dzierżawę – dla firm, które nie chcą kupować własnego sprzętu,

  • na tymczasowy wynajem - np. jako sprzęt zastępczy.

Najlepsze urządzenia biurowe – skontaktuj się z nami!

Dostępność tak wielu usług sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić różnorodne potrzeby naszych klientów. Z naszych produktów skorzystać mogą niewielkie firmy, które sporadycznie wykonują kopie. W takim przypadku dzierżawa kopiarki jest najtrafniejszym rozwiązaniem. W wysokiej jakości urządzenia mogą się u nas zaopatrzyć także duże instytucje, w których kserowanie jest czynnością umożliwiającą realizację codziennych zadań. W ramach naszych usług oferujemy też serwis i naprawę kopiarek w Olsztynie. Zgłoś się do nas, jeśli interesuje Cię nasza oferta – serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Bartex!