Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kopiarki Ricoh – najwyższa jakość w Olsztynie!

Kopiarki Ricoh – najwyższa jakość w Olsztynie!

Nie tylko znawcy sprzętu komputerowego i biurowego, ale także i laicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że kopiarki Ricoh należą do najwyższej kategorii produktów. Firma ta jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie, a wyprodukowane przez nią sprzęty wykorzystywane są powszechnie - zarówno w wielkich korporacjach, jak i małych biurach.

Firma Ricoh ma swoją siedzibę w Japonii, ale jej oddziały zlokalizowane są na całym świecie. W Polsce, poza główną siedzibą w Warszawie, jest jeszcze pięć oddziałów terenowych, a liczne punkty sprzedaży sprzętów komputerowych zyskały miano partnera handlowego i zajmują się dystrybucją takich sprzętów jak drukarki czy kopiarki Ricoh.

 

Bartex – kopiarki Ricoh w Olsztynie

Jednym z takich punktów jest firma Bartex w Olsztynie. Oferujemy zarówno nowe fabrycznie sprzęty wyprodukowane przez Ricoh, jak i urządzenia używane – kopiarki poleasingowe, w pełni sprawne i w znacznie niższych cenach. W ramach naszych usług realizujemy nie tylko sprzedaż, ale i dzierżawę kopiarek dla firm w Olsztynie oraz w okolicach. Gwarantujemy pełną obsługę naszych urządzeń, wraz z serwisem, konserwacją i niezbędnymi naprawami.

Dzierżawa i sprzedaż kopiarek

Wysokiej jakości kopiarki dostępne w naszym punkcie można zarówno kupić, jak i wydzierżawić. Ta druga opcja polecana jest firmom, które nie przewidują w swoim budżecie zakupu nowego sprzętu biurowego, a mimo to chciałyby z niego na co dzień korzystać nie ponosząc wysokich kosztów. To propozycja opłacalna, a także wygodna, gdyż obowiązki związane z serwisowaniem i ewentualnymi naprawami urządzenia pozostają po naszej stronie.

Chcesz zaopatrzyć się w Olsztynie w sprzęty najwyższej jakości, wyprodukowane przez najlepszych na świecie producentów? Kopiarki Ricoh oraz inne produkty tej marki masz na wyciągniecie ręki. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia z nami współpracy!