Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Olsztyn – dzierżawa kopiarek dla firm i instytucji

Olsztyn – dzierżawa kopiarek dla firm i instytucji

Wszelkie podmioty, które podczas swojej działalności muszą wykonywać kopie pism, książek, druków, formularzy i innych dokumentów, powinny rozważyć dzierżawę kopiarki. Jest to rozwiązanie, które na dłuższą metę pozwoli na dużą oszczędność.

Kopiuj tyle, ile potrzebujesz z pomocą wydzierżawionej kopiarki

Wydzierżawienie kopiarki na potrzeby firmy, biura czy instytucji umożliwia rezygnację z usług zewnętrznych. Ceny wykonywania kopii w punktach ksero pokrywają przecież nie tylko koszt zakupu materiałów wykorzystywanych do stworzenia tych kopii, ale także pracy pracownika, który obsługuje urządzenie, wynajmu lokalu, w którym realizowana jest usługa, a także marży, która dla tego typu firm usługowych przekłada się na zysk.

Z punktu widzenia podmiotu czy osoby, która z takich usług korzysta bardzo często, nie jest to najkorzystniejsze rozwiązanie. Po okresowym podliczeniu koszty kserowania mogą się okazać bardzo wysokie, podczas gdy można te same czynności wykonać znacznie taniej. W jaki sposób? Dzierżawiąc kopiarkę na własny użytek.

Dlaczego takie rozwiązanie jest opłacalne? Przede wszystkim płaci się wtedy jedynie za ilość wykonanych kopii, których cena jest ustalona przy podpisywaniu umowy dzierżawy. Koszty te są niższe niż w przypadku większości punktów ksero czy to w Olsztynie, czy w innych miastach. Co więcej, firma, od której dzierżawiona jest kopiarka, zajmuje się jej serwisowaniem i ewentualnymi naprawami. Wobec tego dzierżawca nie musi ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

Olsztyn – dowiedz się więcej o dzierżawie kopiarek

Opcja ta polecana jest wszystkim firmom, które potrzebują wykonywać wiele kopii i szukają sposobu na to, by obniżyć koszty tych czynności. Jeśli jesteś zainteresowany dzierżawą kopiarki w Olsztynie, zgłoś się do nas i poznaj szczegóły naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu!