Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Dzierżawa kopiarek – na czym polega?

Dzierżawa kopiarek – na czym polega?

Dzierżawa kopiarki to możliwość korzystania z niej każdego dnia bez własnego wkładu finansowego. Dzierżawca rozlicza się wyłącznie z liczby wykonywanych kopii, nie musi natomiast ponosić kosztu:

  • materiałów,

  • serwisu,

  • napraw

i innych kosztów eksploatacyjnych.

Cena pojedynczej kopii ustalana jest indywidualnie dla urządzenia i zależy od jego rodzaju, szybkości działania itd. Elastyczność oferty i możliwość krótkoterminowego wynajmu kopiarki to argumenty, które zachęcają wiele firm do skorzystania z takiej opcji. Przy stałej współpracy są natomiast możliwe atrakcyjne rabaty, co także jest dużym atutem oferowanej usługi.

Dlaczego dzierżawa kopiarki się opłaca?

Jest to rozwiązanie gównie dla tych, którzy obawiają się wysokich kosztów eksploatacyjnych lub nie chcą wydawać dużych kwot na sam zakup własnej kopiarki. W niektórych firmach kopiowanie odbywa się bardzo nieregularnie – np. tylko w niektórych okresach w ciągu roku. Wtedy zakup kopiarki jest zupełnie nieopłacalny, gdyż przez większość czasu stałaby ona nieużywana i tylko zajmowała przestrzeń. Przy tym trzeba byłoby ponosić koszty jej serwisowania, koszty zakupu materiałów eksploatacyjnych itd., a w przypadku jakiejkolwiek awarii zlecić jej naprawę. Po co tracić na to czas i energię?

Korzystanie z wydzierżawionej kopiarki w takiej sytuacji jest znacznie bardziej opłacalne i wygodne. Nie wymaga od dzierżawcy żadnego zaangażowania ani wkładu finansowego. To o jeden problem mniej i o jedno ułatwienie więcej, a przy tym pewna ulga dla firmowego budżetu.

Olsztyn – dzierżawa kopiarek

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości wydzierżawienia kopiarki w Olsztynie, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły tej usługi. Dowiedz się, jaki jest koszt wynajmu sprzętu oraz warunki, na których odbywa się współpraca. Sprawdź, czy jest to rozwiązanie opłacalne dla Twojej firmy, a jeśli tak – skorzystaj z naszej oferty. Bartex zaprasza!