Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kopiarki poleasingowe – oszczędzasz dwa razy!

Kopiarki poleasingowe – oszczędzasz dwa razy!

Kopiarki poleasingowe to urządzenia, w które warto zainwestować z wielu powodów. Pierwszym i najistotniejszym jest oczywiście oszczędność – i to podwójna!

  • Niski koszt zakupu kopiarki – który wynika z tego, że jest to urządzenie używane, a nie fabrycznie nowe. Fakt, że było wcześniej używane przez inną firmę, nie wpływa na jego obecną funkcjonalność. Kopiarka taka jest w stu procentach sprawna i doskonale spełnia wszystkie swoje funkcje. Różnica w cenie w porównaniu do nowego sprzętu jest jednak naprawdę duża.

  • Niskie koszty eksploatacji – materiały eksploatacyjne są tańsze niż w przypadku nowych urządzeń, zatem użytkowanie takiej kopiarki wiąże się z mniejszymi kosztami. Co więcej, urządzenia te są już sprawdzone przez firmę, która wykorzystywała je wcześniej. Pozwala to mieć pewność co do ich sprawności, a co za tym idzie – nie ma ryzyka, że koniczne będą kosztowne naprawy.

Kopiarki poleasingowe - wysoka jakość, niska cena

Kopiarki poleasingowe są wycofywane z użytkowania tylko i wyłącznie dlatego, że dobiega końca umowa leasingowa. Nie oznacza to jednak, że tracą cokolwiek ze swojej funkcjonalności. Są natomiast znacznie tańsze niż nowe urządzenia biurowe i dlatego ich zakup jest bardzo atrakcyjną opcją, z której chętnie korzysta wiele firm. Urządzenia przed sprzedażą są sprawdzane, serwisowane i odświeżane, a wszystkie materiały eksploatacyjne są wymieniane. Dzięki temu kupujący otrzymuje przetestowany i w pełni sprawny sprzęt w cenie o wiele niższej niż w przypadku nowego urządzenia.

Olsztyn – kup u nas kopiarki poleasingowe

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem kopiarek poleasingowych w Olsztynie do kontaktu z Bartex. W naszej ofercie znajdują się różnorodne sprzęty używane, a także nowe. Dobierzemy urządzenie, które najlepiej spełni potrzeby firmy i które będzie każdego dnia usprawniało jej pracę.