Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Bartex Olsztyn – kopiarki, które warto mieć w swojej firmie

Bartex Olsztyn – kopiarki, które warto mieć w swojej firmie

Od dziesięcioleci kopiarki należą do podstawowego wyposażenia biurowego w wielu firmach. Korzystają z nich zarówno firmy usługowe (np. biura ubezpieczeń, instytucje finansowe, biura rachunkowe), jak i instytucje publiczne. Kopiowanie dokumentów jest niezbędne w wielu różnych branżach. Korzystanie z tej usługi odpłatnie rzadko kiedy jest opłacalne przy dużych ilościach wykonywanych każdego miesiąca, tygodnia czy nawet dnia kopii. Dlatego też tak wiele firm postanawia kupować kopiarki lub wydzierżawiać je, aby móc z nich korzystać bez ograniczeń każdego dnia.

Olsztyn – jak dobrać kopiarki do działalności firmy?

Jeśli jesteś przedstawicielem firmy, która chce zaopatrzyć się w kopiarkę, musisz zadać sobie kilka pytań, dzięki którym dokonasz trafnej decyzji inwestycyjnej.

  1. Czy lepiej jest kupić czy wydzierżawić kopiarkę?

  2. Na jaką markę postawić?

  3. Czy zainwestować w kopiarkę nową czy używaną?

Tę pierwszą kwestię warto przeanalizować pod kątem tego, jak wiele kopii jest wykonywanych w firmie każdego dnia. Jeżeli kopiuje się raczej sporadycznie i niedużą ilość dokumentów, dzierżawa kopiarki będzie zdecydowanie bardziej opłacalna niż zakup sprzętu, który przez większość czasu będzie stał nieużywany. Tam, gdzie kopiuje się dużo i często, warto zainwestować we własne urządzenie.

Marką królującą na rynku jest oczywiście Ricoh. Nie bez powodu jest to nazwa rozpoznawalna na całym świecie. Swoją renomę zyskała dzięki wysokiej jakości urządzeń, które nie zawodzą przez wiele lat. Z pewnością warto sprawdzić dostępność kopiarek Ricoh w Olsztynie.

Jeśli zaś chodzi o kopiarki używane, czyli poleasingowe, to warto wiedzieć, że wielokrotnie ich zakup okazuje się strzałem w dziesiątkę. Są to urządzenia sprawdzone i funkcjonujące w stu procentach poprawnie, a przy tym znacznie tańsze od nowych.

Szukasz kopiarek w Olsztynie? Chętnie doradzimy Ci wybór jednej z nich. Skorzystaj z naszej wiedzy i porad – zapraszamy do kontaktu!