Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kopiarki poleasingowe Olsztyn – rozwiązanie dla oszczędnych

Kopiarki poleasingowe Olsztyn – rozwiązanie dla oszczędnych

Kopiarki to urządzenia, z których korzysta bardzo wiele firm działających w różnych branżach. Wykorzystywane są także w instytucjach takich jak szkoły, urzędy, sądy. Prywatne osoby zwykle potrzebują kopiarek sporadycznie, więc korzystają z usług punktów ksero, jednak firmy i instytucje, których funkcjonowanie w pewnym stopniu uzależnione jest od dostępu do tego rodzaju urządzeń biurowych, muszą zadbać o to, aby zaopatrzyć się w nie na własną rękę.

Niekiedy problemem może być koszt takiej inwestycji. Sprzęty renomowanych firm, np. kopiarki Ricoh, mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych (w zależności od modelu i posiadanych funkcji). Dla niedużych firm jest to spory wydatek, na który nie zawsze mogą sobie pozwolić. W takich sytuacjach rozwiązaniem jest zakup kopiarki poleasingowej – używanego sprzętu, który będzie działał równie sprawnie i niezawodnie co nowy.

Kopiarki poleasingowe – gdzie kupić je w Olsztynie?

Kopiarka poleasingowa to używany sprzęt, na który skończyła się umowa leasingowa. Firma, która go dotąd dzierżawiła, musiała go zwrócić, co oczywiście nie oznacza, że przestał on sprawnie działać.

Używane kopiarki są poddawane przeglądowi i konserwacji. Do nabywców trafiają jako sprzęt w stu procentach sprawny i przygotowany do dalszej pracy. Ich ceny są natomiast znacznie niższe iż w przypadku nowych kopiarek, których zakup może się dla wielu osób okazać zbyt kosztowny. Zaopatrzenie się w kopiarkę używaną to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm i instytucji, które chcą zaopatrzyć się w dobry, markowy sprzęt po niższej cenie.

Gdzie można zrobić to w Olsztynie? Oczywiście u nas – Bartex to olsztyńska firma zajmująca się sprzedażą kopiarek poleasingowych, jak i nowych. W naszej ofercie każdy z pewnością znajdzie sprzęt, który spełni jego oczekiwania i w cenie, na którą może sobie pozwolić. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!