Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Olsztyn – dzierżawa kopiarki sposobem na oszczędność

Olsztyn – dzierżawa kopiarki sposobem na oszczędność

Wszystkie firmy poszukują sposobów na oszczędność. Jest to zupełnie naturalne i zrozumiałe, ponieważ niższe koszty działalności przekładają się na rentowność biznesu. Im wyższe zyski, tym większa satysfakcja, ale także większe możliwości inwestowania. Dlatego kiedy istnieje taka możliwość, warto skorzystać z opcji tańszej – pod warunkiem oczywiście, że nie przekłada się to na niższą jakość.

 

Sposobem na taką sprytną oszczędność może być np. dzierżawa kopiarki. Jest to opcja, z której korzysta bardzo wiele firm. Kupno kopiarki to duży jednorazowy wydatek, potem natomiast trzeba zwykle pokrywać koszty wymiany materiałów eksploatacyjnych, konserwacji czy napraw (chyba że w ramach gwarancji usługi te są darmowe). Dzierżawiąc kopiarkę można natomiast oszczędzić na kilka sposobów:

  • nie trzeba płacić za zakup nowego sprzętu – zwłaszcza dla niewielkich firm kilka tysięcy złotych wydanych na kopiarkę mogłoby być bardzo dużym obciążeniem,

  • płaci się jedynie za wykonane kopie – opłaty są więc równe temu, ile rzeczywiście korzysta się z kopiarki,

  • konserwacja i wszelkie naprawy kopiarki są częścią usługi, a dzierżawca nie musi pokrywać ich kosztów,

  • w razie konieczności dłuższej naprawy, firma otrzymuje darmowy sprzęt zastępczy, dzięki czemu nie następują żadne przestoje w pracy ani opóźnienia.

 

Olsztyn – dzierżawa kopiarek dla firm i instytucji

Firmy, które korzystają z kopiarki stosunkowo często, a szukają możliwości ograniczenia kosztów tej usługi, powinny się zainteresować możliwością jej wydzierżawienia. Oferujemy taką opcję w Olsztynie. Zgłoś się do nas a przedstawimy Ci warunki współpracy i znajdziemy dla Ciebie sprzęt, który idealnie spełni potrzeby Twojej firmy, a Tobie pozwoli na oszczędność.

Oferujemy także kopiarki na sprzedaż – zarówno nowe, jak i poleasingowe (w pełni sprawne sprzęty używane, na których właściwe funkcjonowanie dajemy gwarancję). Zapraszamy do kontaktu!