Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Dzierżawa kopiarek – komu się opłaca?

Dzierżawa kopiarek – komu się opłaca?

Firmy, które wykonują dużo kopii i dla których korzystanie z kopiarek i drukarek jest jedną z codziennych, podstawowych czynności, decydują się zwykle na ich zakup. I jest to trafny wybór, ponieważ w takiej sytuacji inwestycja ta jest jak najbardziej uzasadniona. Jednak w przypadku firm, które kopie wykonują rzadziej (jednak na tyle często, że ich koszt wciąż stanowi dość duży comiesięczny wydatek), powinny zainteresować się opcją wynajmu kopiarki.

Jakie są główne zalety takiego rozwiązania?

  • płaci jedynie za wykonane kopie, zgodnie z ustaloną wcześniej stawką,

  • kopiarka cały czas działa sprawnie, o co zgodnie z umową ma obowiązek dbać właściciel (w razie awarii dostarczane jest urządzenie zastępcze); wykonywane są regularne przeglądy techniczne, a wymiana materiałów eksploatacyjnych oraz ewentualne naprawy odbywają się bez ponoszenia kosztów przez dzierżawcę,

  • dzierżawa jest korzystniejsza z punktu widzenia finansów firmy (opłaty za kopie stanowią koszt uzyskania przychodu, nie ma konieczności długookresowej amortyzacji urządzeń),

  • firma pozyskuje na swój użytek urządzenie bez konieczności dokonania inwestycji – czyli wyłożenia pieniędzy na ten cel.

Olsztyn – dzierżawa kopiarek to strzał w dziesiątkę

Na dzierżawie kopiarki najwięcej skorzystać mogą firmy, które mają ograniczony budżet inwestycyjny bądź dopiero rozpoczynają swoją działalność. Nie ma konieczności wyłożenia dużej kwoty pieniędzy na zakup nowego sprzętu, a mimo to można z niego bez problemu korzystać każdego dnia, bez ponoszenia kosztów napraw czy konserwacji.

Jeśli prowadzisz w Olsztynie działalność, w ramach której wykonywać trzeba wiele kopii dokumentów, pamiętaj o możliwości wydzierżawiania kopiarki. Jeśli na podstawie powyższych argumentów dojdziesz do wniosku, że dla Twojej firmy ta opcja jest bardziej opłacalna, zgłoś się do nas. Chętnie zaoferujemy Ci wynajem jednej z naszych kopiarek oraz przedstawimy Ci warunki współpracy. Zapraszamy!