Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kopiarki we współczesnym świecie

Kopiarki we współczesnym świecie

 

Obecnie urządzenia takie jak kopiarki czy też kserokopiarki znane są chyba każdemu. Są w powszechnym użyciu od wielu lat, a usługi kopiowania są szeroko dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Urządzenia kopiujące wykorzystują zarówno firmy i instytucje publiczne, jak i osoby prywatne (a wśród nich najliczniejsza jest grupa studentów – zwłaszcza podczas sesji egzaminacyjnej). Choć technologia wciąż idzie do przodu, urządzenia biurowe mają coraz więcej funkcji, wokół następuje cyfryzacja, a większość materiałów, dokumentów, a nawet książek znaleźć już można w internecie, to potrzeba kserowania wciąż nie zniknęła. Kopiowanie dokumentów jest nie tylko czynnością wykonywaną w różnych placówkach, ale także usługą, którą oferują liczne punkty ksero.

Czy wiesz, że... 
Pierwsza odbitka za pomocą kopiarki powstała w 1938 roku. Do Polski kopiarki trafiły znacznie później – dopiero w latach 70., upowszechniły się natomiast w latach 90. Funkcjonują głównie pod nazwą ksero, która wywodzi się od greckiego słowa kseros, czyli suchy. Podczas uzyskiwania obrazów nie jest bowiem konieczne używanie chemicznych cieczy, tak jak to jest w przypadku klasycznie wykonywanych fotografii. W Polsce funkcjonuje także nazwa kserokopiarka lub po prostu kopiarka, z pominięciem obcego członu. 

Olsztyn – kopiarki na sprzedaż i pod dzierżawę

Kopiarka może się okazać dużym udogodnieniem i usprawnieniem prac biurowych w wielu miejscach. Dlatego też coraz więcej firm decyduje się na zakup lub dzierżawę sprzętu zamiast korzystać z zewnętrznych usług. W Olsztynie oferujemy naszym klientom zarówno kopiarki na sprzedaż, jak i pod dzierżawę. Kontaktując się z nami, uzyskasz informacje na temat dostępnych urządzeń. Pomożemy Ci wybrać to, które spełni Twoje potrzeby. Doradzimy też, czy lepiej jest kupić kopiarkę na potrzeby firmy, czy też bardziej będzie się opłacała dzierżawa. Zapraszamy do kontaktu