Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Urządzenia wielofunkcyjne Ricoh – więcej niż kopiarki

Urządzenia wielofunkcyjne Ricoh – więcej niż kopiarki

Jako dystrybutor produktów marki Ricoh w Olsztynie doskonale znamy wszystkie zalety oferowanych przez tego producenta urządzeń. Dziś chcielibyśmy powiedzieć parę słów na temat urządzeń wielofunkcyjnych, które znajdują się w jego ofercie. W czym przewyższają zwykłe kopiarki i komu są polecane?

Drukarka, kopiarka i skaner – czyli sprzęt o wielu funkcjach

Urządzenia wielofunkcyjne Ricoh łączą w sobie funkcje kilku innych sprzętów: kopiarki, drukarki, skanera. Umożliwiają szybkie, intuicyjne zarządzanie obrabianym dokumentem, a także pracę w sieci. Zaprojektowane są tak, by zapewniać bezpieczeństwo obrabianego dokumentu, pełną kontrolę nad tym, co dzieje się z nim w trakcie obróbki oraz duże możliwości zarządzania efektami pracy (np. dostosowywanie skali skanu, wysoka jakość druku i wykonywanych kopii, zarządzanie kolorem itd.).

Producent oferuje urządzenia:

  • monochromatyczne,

  • kolorowe,

dzięki czemu każdy klient może dobrać parametry sprzętu do swoich potrzeb.

Urządzenia marki Ricoh – komu są polecane?

Komu najbardziej przydadzą się urządzenia wielofunkcyjne Ricoh? Oferta ta skierowana jest głównie do firm, w których wykonywane są różnorodne prace biurowe, a skanowanie, kopiowanie i wydruk różnego rodzaju dokumentów należy do podstawowych czynności i umożliwia firmie codzienne funkcjonowanie.

W przypadku niewielkich firm, w których wydruk czy kopiowanie odbywa się sporadycznie, lepszym wyborem będzie zakup drukarki bądź kopiarki. Urządzenie wielofunkcyjne pozwala zaś na wykonywanie znacznie większej ilości czynności. Obróbka z jego użyciem jest bardziej szczegółowa, a efekty pracy można określić o wiele bardziej precyzyjnie.

Wszystkich zainteresowanych zakupem jednego z takich urządzeń w Olsztynie (bądź zakupem kopiarki Ricoh) zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy w wyborze sprzętu i trafnie dobierzemy urządzenie do potrzeb i możliwości każdej firmy.