Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kopiarki Ricoh – dlaczego warto je kupić?

Kopiarki Ricoh – dlaczego warto je kupić?

Nie bez powodu kopiarki Ricoh cieszą się doskonałą opinią na rynku, a sama marka podbiła już cały świat. Dziś prezentujemy najważniejsze zalety kopiarek Ricoh oraz podpowiadamy, gdzie i w jaki sposób można się w nie zaopatrzyć w Olsztynie.

Kopiarki Ricoh – najlepsza jakość na rynku

Najważniejsze zalety kopiarek Ricoh to:

  • ich niezawodność – awarie tych sprzętów należą do niezwykłej rzadkości, są zresztą błyskawicznie usuwane w ramach gwarancji; firma Ricoh słynie z wysokiej jakości, zatem zaopatrując się w jej sprzęty, nie trzeba obawiać się konieczności częstych napraw;

  • łatwa, intuicyjna obsługa i bezproblemowa konserwacja – to udogodnienie zarówno dla użytkowników, jak i serwisantów;

  • wysoka wydajność pracy – nawet w firmach, gdzie kopie dokumentów wykonywane są w setkach i tysiącach, urządzenia te doskonale spełniają swoje zadania.

Kopiarki Ricoh – Olsztyn i okolice

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Ricoh i oferujemy urządzenia biurowe tej firmy na terenie Olsztyna oraz w okolicach miasta. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno firmy i instytucje publiczne, jak i osoby prywatne.

W jaki sposób można zaopatrzyć się u nas w kopiarki Ricoh? Są na to trzy sposoby:

  • zakup sprzętu fabrycznie nowego – dostarczamy drukarki, kopiarki i inne urządzenia marki Ricoh do naszych klientów z Olsztyna; urządzenia objęte są gwarancją producenta;

  • zakup sprzętu używanego – oferujemy kopiarki poleasingowe w niższych cenach niż nowe sprzęty; urządzenie dobierane jest indywidualnie do potrzeb klienta;

  • dzierżawa kopiarek wynajem sprzętu, przy którym klient płaci jedynie za ilość wykonanych kopii; w ramach dzierżawy zajmujemy się konserwacją urządzeń i ich ewentualnymi naprawami (w przypadku poważniejszych awarii dostarczamy sprzęt zastępczy).

Która z tych opcji jest najkorzystniejsza dla Twojej firmy – zakup czy dzierżawa kopiarki? Chętnie pomożemy Ci w podjęciu tej decyzji i przedstawimy dostępne propozycje. Zapraszamy do kontaktu!