Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kopiarki – pomysł na biznes

Kopiarki – pomysł na biznes

Usługi kopiowania dokumentów są od czasu do czasu niezbędne każdemu z nas. Jednym częściej (np. studentom przed sesją), innym rzadziej, a jednak każda osoba prędzej czy później będzie poszukiwała punktu ksero. Zwykle takie miejsca oferują też kilka dodatkowych usług, jak np.

  • wydruk (czarno-biały i w kolorze),

  • laminowanie,

  • oprawianie prac dyplomowych,

  • skanowanie dokumentów,

  • wykonywanie kopii powiększonych/pomniejszonych,

  • drukowanie zdjęć

i wiele innych. Można w nich się także zaopatrzyć w podstawowe artykuły biurowe – długopisy, koszulki, teczki, zeszyty. Zapotrzebowanie na powyższe usługi oraz na produkty "na wyciągnięcie ręki" sprawia, że prowadzenie takiego punktu usługowego to bardzo trafny pomysł na biznes. Oczywiście pod warunkiem, że opracuje się dobry biznesplan, wybierze dobrą lokalizację (w której nie będzie za dużej konkurencji) i zainwestuje odpowiednią sumę w dobrej jakości sprzęty – kopiarki, drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne, komputery i nośniki danych. W realizacji tej części zadania pomocna może być firma Bartex – dystrybutor sprzętów biurowych, których nie może zabraknąć w żadnym punkcie ksero.

Zainwestuj w kopiarki i inne sprzęty biurowe – Olsztyn i okolice

Jeśli planujesz otworzenie podobnego punktu usługowego w Olsztynie lub w którejś z okolicznych miejscowości, możesz skorzystać z naszej oferty produktowej. Sprzedajemy kopiarki, drukarki i inne sprzęty biurowe. Oferujemy zarówno urządzenia fabrycznie nowe, posiadające gwarancję producenta (jesteśmy oficjalnym dystrybutorem kopiarek Ricoh), jak i urządzenia poleasingowe, których cena jest znacznie niższa (co może się okazać przydatne przy rozkręcaniu biznesu).

Chcesz poznać naszą ofertę dokładniej? Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci sprzęty, które idealnie spełnią potrzeby Twoje i Twojego nowego biznesu w Olsztynie – kopiarki, drukarki i inne wysokiej jakości urządzenia biurowe. Zapraszamy!