Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Serwis kopiarek – sprawnie i profesjonalnie

Serwis kopiarek – sprawnie i profesjonalnie

Z kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych korzysta się w wielu firmach i instytucjach. Często od takich urządzeń zależy wydajność ich pracy. Między innymi w biurach rachunkowych, kancelariach prawniczych, urzędach czy dużych korporacjach dostęp do urządzeń drukujących oraz kopiujących jest niezbędny. Jednak nawet najwyższej jakości sprzęt niekiedy ulega awarii – czasem z winy użytkownika, a czasem po prostu w efekcie nieprawidłowości w działaniu. Wtedy niestety praca całej firmy znacznie zwalnia aż do czasu usunięcia usterki. Aby dokonać naprawy szybko, warto zwrócić się do specjalistów, którzy potrafią błyskawicznie reagować na awaryjne sytuacje – czyli do nas! Przeczytaj więcej o naszej ofercie i skontaktuj się z nami zawsze, gdy sprzęt w Twojej firmie zaczyna szwankować lub gdy masz pytania co do jego działania.

 

Bartex – serwis kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych w Olsztynie

Firma Bartex działa w branży biurowej już od wielu lat. Lata te pozwoliły nie tylko na zdobycie cennego doświadczenia, ale także na wypracowanie niezawodnych sposobów działania i wysokich standardów obsługi klienta. W przypadku zgłoszenia awarii sprzętu, np. kopiarki Ricoh, od razu przechodzimy do działania. Gdy naprawę da się wykonać od ręki, po krótkim czasie sprzęt jest znowu zdatny do użytku. Jeśli natomiast jest to poważniejsza usterka, przewozimy urządzenie do naszej pracowni, a zamiast niego dostarczamy sprzęt zastępczy, tak aby wyeliminować wynikłe opóźnienia w pracy firmy.

Reagujemy szybko i działamy profesjonalnie – dlatego właśnie tak wielu klientów ceni sobie naszą pomoc. Oferujemy także regularne przeglądy techniczne laserowych urządzeń MFP, prace konserwacyjne oraz fachowe doradztwo zarówno w zakresie użytkowania kopiarek i innych sprzętów, jak i ich doboru do potrzeb firmy. Zapraszamy do współpracy klientów z Olsztyna i okolic!