Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kopiarki – niezbędne w pracy biura rachunkowego

Kopiarki – niezbędne w pracy biura rachunkowego

W biurach rachunkowych każdego dnia pracuje się z różnego rodzaju dokumentacją. Pracownicy takich miejsc otoczeni są przez faktury, umowy, ewidencje czasu pracy, formularze urzędowe i mnóstwo innych dokumentów. Część z nich wymaga segregacji, inne używane są do rozliczeń, jeszcze inne wypełniane i wysyłane w różne miejsca. Bardzo wiele z nich trzeba kopiować czy skanować, inne mają formę elektroniczną i trzeba je wydrukować, by trafiły do odpowiedniego segregatora na odpowiedniej półce.

Praca w księgowości nie należy do łatwych, ale dużym udogodnieniem jest zaopatrzenie biura w dobrej jakości sprzęty biurowe. Komputery, skanery, drukarki czy kopiarki to urządzenia, które wykorzystywane są w takich miejscach na co dzień, ponieważ przyspieszają pracę i pozwalają ją lepiej zorganizować.

Kopiarki i drukarki dla biur rachunkowych

Zachęcamy wszystkich właścicieli i pracowników biur rachunkowych do tego, by zaopatrzyli się w dobrej jakości urządzenia, np. kopiarki Ricoh lub profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne, które mamy w swojej ofercie. Dzięki nim prace biurowe będą przebiegały sprawniej. Podmiotom, które chcą zakupić własny sprzęt, chętnie przedstawimy ofertę nowych i używanych urządzeń najlepszych producentów. Oferujemy też opcję wynajmu kopiarek, która może się okazać opłacalna w firmach, gdzie wykonuje się stosunkowo niedużo kopii (koszty wynajmu rozliczane są na podstawie ilości wykonanych odbitek).

Nasza firma nie tylko sprzedaje i wynajmuje sprzęty biurowe, ale także zajmuje się ich serwisem. Naprawiamy usterki, usuwamy awarie, robimy przeglądy techniczne, wymieniamy zużyte części eksploatacyjne. Podejmując z nami współpracę, nie musisz martwić się o sprzęt – zadbamy o niego najlepiej jak się da.

Jeśli chcesz:

  • kupić nowy sprzęt biurowy,

  • zaopatrzyć się w sprzęt używany,

  • wynająć kopiarkę,

  • zlecić naprawę urządzenia

zgłoś się do nas – zapraszamy!