Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Miej drukarkę zawsze pod ręką

Miej drukarkę zawsze pod ręką

Drukarka przydaje się każdemu. Jednym częściej, innym rzadziej, jednak bez wątpienia jest to urządzenie, które znajdzie zastosowanie w każdym domu, biurze, instytucji. Dlatego warto zainwestować w tego rodzaju sprzęt, a im lepsza jego jakość i więcej dostępnych funkcji, tym inwestycja bardziej opłacalna.

Urządzenia wielofunkcyjne = urządzenia uniwersalne

Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele nowoczesnych modeli drukarek. Cześć z nich to urządzenia wielofunkcyjne – mają dodatkowo funkcje kopiarki i skanera, a przy tym zajmują bardzo niewiele miejsca i można je właściwie uznać za "podręczne". W takie sprzęty najlepiej jest inwestować, ponieważ są uniwersalne i dają użytkownikom bardzo wiele możliwości. Wybierając urządzenia tego typu na własny użytek warto jednak dokładnie rozważyć ofertę dostępną na rynku i wybrać producenta, którego sprzęty mają najlepsze opinie. Doświadczenia dotychczasowych użytkowników powiedzą najwięcej na temat jakości i funkcjonalności produktów.

Ricoh – producent, któremu warto zaufać

Jednym z cenionych na całym świecie producentów sprzętów biurowych, m.in. drukarek i kopiarek, jest Ricoh. Produkty jednej z jego marek – Nashuatec – można znaleźć także w Olsztynie. Jako oficjalny dystrybutor tych sprzętów, firma Bartex może zaoferować nie tylko szeroki asortyment, ale także fachowe doradztwo w ich wyborze. Kupując u nas sprzęt, klienci otrzymują gwarancję producenta, a w jej ramach usługi serwisowe. U nas zaopatrzyć się można w:

  • fabrycznie nowe kopiarki, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne;

  • urządzenia poleasingowe – w pełni sprawne i funkcjonalne,

  • materiały i części eksploatacyjne do sprzętów biurowych;

  • produkty papiernicze i biurowe niezbędne do pracy powyższych sprzętów.

Jeśli uważasz, ze nadszedł czas, by zaopatrzyć się w dobrej jakości sprzęt biurowy, skorzystaj z naszej oferty. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy całą gamę produktów marki Nashuatec, które spełnią potrzeby zarówno osób prywatnych, jak i firm i instytucji. Zapraszamy!