Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

FESPA Ricoh 8-12.05.2017

FESPA Ricoh 8-12.05.2017

Tego roku w Hamburgu odbędzie się kolejna edycja FESPA Ricoh, na której zostanie zaprezentowanych wiele rozwiązań odnośnie sprzętów i ich oprogramowań. Stoisko tej firmy będzie bogate w plotery z serii PRO L 4160. Są to urządzenia, dzięki którym można wykonać wydruk atramentem lateksowym, wzbogaconym w certyfikaty GreenGuard. Nie zabraknie także funkcjonalnych, szerokoformatowych urządzeń umożliwiających druk CAD i GIS-MPC W22001SP, jak i propozycji pozwalającej na drukowanie bezpośrednio na tekstyliach AnaJet.

Na tym pokazie zostanie też zademonstrowane urządzenie hybrydowe EFI VUTEK H1625 LED UV flatbed posiadające system do druku roll to roll. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli sobie pozwolić na wykonanie wydruku o szerokości 1,65 metra. Taka maszyna jest w stanie drukować kolorami CMYK oraz białym. W efekcie tego możemy otrzymać druk doskonałej jakości w 8 stopniach skali szarości.

Czym jest Ricoh?

Jest to firma, która rozrosła się na skalę globalną jeśli chodzi o branżę technologiczną. Jej specjalizacją jest sprzęt biurowy, rozwiązania druku produkcyjnego, system zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group ma swoją centralę w Tokio. Działania tej firmy rozrosły się do ponad 200 krajów i regionów. Finanse 2015 roku w marcu przyniosły przychody ze sprzedaży 2,231 mld jenów.

Najwięcej przychodów firma ta może zawdzięczać sprzedaży produktów, rozwiązań oraz usług, jakie wywołały wiele interakcji między ludźmi a informacjami. Ricoh zalicza się także do producentów aparatów i kamer cyfrowych którzy zostali wielokrotnie nagrodzeni. Jest to firma prezentująca wysoką jakość sprzętów i ma bardzo dobre podejście do klientów. Firmy, które współpracują z Ricoh mogą liczyć na ogromną pomoc z ich strony.

Ricoh nieustannie się rozwija. Jest to firma posiadająca nieskończone pomysły oraz idee, które mają na celu polepszenie jakości życia. Wszystko to jest zawdzięczane kreatywnemu myśleniu ich pracowników, którzy potrafią znaleźć wiele sposobów na ułatwienie codzienności, oraz pracy wśród ludzi.