Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Wymień starą drukarkę na nową!

Wymień starą drukarkę na nową!

Nie ma tu miejsca na sentymenty. Być może dotychczasowy sprzęt był z Tobą już długo i w latach swojej świetności spisywał się naprawdę nieźle, ale gdy zaczyna się starzeć i nie można już na nim w pełni polegać, pora odesłać go na emeryturę.

W jaką drukarkę zainwestować?

Wymieniając starą drukarkę na nową, należy przede wszystkim zapoznać się z ofertą producentów, które mają obecnie najlepszą na rynku opinię. Liderzy rynkowi zwykle nie tylko oferują wysokiej jakości sprzęty, które będą niezawodnie służyły przez lata, ale dodatkowo udzielają gwarancji i zapewniają darmowy serwis i doradztwo.

Tak jest między innymi w przypadku firmy Ricoh. Kupując drukarkę tej firmy, otrzymujesz zestaw dodatkowych benefitów.

Drukarka, kopiarka, skaner – czy 3 w 1 to dobre rozwiązanie?

Gdy już wybierzesz markę, pozostaje pytanie: jaki model drukarki wybrać? A może zamiast drukarki postawić na urządzenie wielofunkcyjne, które będzie miało także funkcję skanera i kopiarki? Obecnie skanowanie i kopiowanie dokumentów jest już równie powszechną czynnością co robienie wydruków, a posiadanie tak wszechstronnego urządzenia w domu znacznie ułatwia życie (zwłaszcza w przypadku studentów bądź osób na co dzień pracujących z komputerem).

Jeśli chcesz uzyskać fachową poradę na temat sprzętów biurowych, możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać urządzenie, które z powodzeniem zastąpi Twoją starą drukarkę i będzie niezawodnie działało przez wiele kolejnych lat. Oferujemy nasze doradztwo w przypadku drukarek, kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych.

Nasz salon w Olsztynie zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i wypożyczaniem sprzętów biurowych. Jeśli więc poszukujesz urządzeń dla swojej firmy, rozważ ich dzierżawę – być może ta opcja okaże się dla Ciebie bardziej praktyczna i opłacalna finansowo. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz także: Drukarka na własne potrzeby – czy warto kupować?