Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

3 powody, dla których warto zainwestować w firmową kopiarkę

3 powody, dla których warto zainwestować w firmową kopiarkę

Pytanie "czy kupić kopiarkę na potrzeby firmy?" zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Jeśli działalność ich firmy wymaga zarządzania dokumentacją, wykonywanie wydruków i kserokopii należy do codzienności. Bardzo często, zwłaszcza w początkowych etapach działalności firmy, ciężko jest znaleźć fundusze na zakup zaawansowanych sprzętów biurowych. W pewnym momencie może się jednak okazać, że zakup kserokopiarki na potrzeby firmy to znacznie bardziej opłacalne rozwiązanie.

Dlaczego firmom opłaca się kupować kopiarki?

Dlaczego warto rozważyć zakup firmowej kopiarki? Oto najważniejsze argumenty:

  1. Wygoda. Nie trzeba korzystać z usług zewnętrznych ani wstrzymywać się z kopiowaniem. Sprzęt jest zawsze pod ręką i do dyspozycji wszystkich pracowników.

  2. Oszczędność kosztów. Korzystanie z usług zewnętrznych albo nawet z wydzierżawionej kopiarki to wyższe koszty w przeliczeniu na pojedynczą kopię. Gdy kseruje się dużo, bardziej opłaca się mieć swój własny sprzęt.

  3. Atrakcyjna oferta na rynku. Kopiarki dostępne obecnie na rynku mają atrakcyjne ceny. Na początek można zainwestować w kopiarkę poleasingową – używany, ale w pełni sprawny sprzęt, którego zakup z pewnością nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla firmowego budżetu.

Kopiarki Olsztyn – skontaktuj się z firmą Bartex!

Jesteś zainteresowany zakupem kopiarki w Olsztynie? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Firma Bartex zajmuje się sprzedażą i dzierżawą kopiarek – w naszej ofercie znajdują się zarówno sprzęty fabrycznie nowe, jak i poleasingowe. Pomożemy w doborze najlepszego urządzenia wszystkim niezdecydowanym. Na nowe sprzęty udzielamy gwarancji. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Ricoh – jednego z najlepszych producentów sprzętów biurowych na świecie. Za naszym pośrednictwem zaopatrzysz się w urządzenia biurowe najwyższej klasy. Zadzwoń lub odwiedź nas, aby dowiedzieć się więcej. Zapraszamy!