Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Serwis drukarek Olsztyn – zaufaj fachowcom

Serwis drukarek Olsztyn – zaufaj fachowcom

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i dzierżawą sprzętów biurowych, ale także ich naprawą i serwisem. Jeśli więc Twoja drukarka potrzebuje konserwacji lub uległa awarii, możesz zgłosić się do nas, a szybko rozwiążemy Twój problem.

Serwis drukarek – zakres usług

Zajmujemy się profesjonalną obsługą drukarek, kserokopiarek oraz urządzeń MFP (urządzeń wielofunkcyjnych):

  • przeprowadzamy przegląd sprzętu w zgodzie z wytycznymi producenta,

  • wymieniamy zużyte elementy,

  • naprawiamy drobne usterki na miejscu,

  • naprawiamy sprzęty, które uległy awarii – jeśli to konieczne, zabieramy sprzęt do naprawy i udostępniamy urządzenie zastępcze.

Swoją ofertę związaną z serwisem kopiarek i drukarek kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm, Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym na terenie Olsztyna. W szczególnych przypadkach jesteśmy także w stanie dojechać poza granice miasta.

Jak przebiega naprawa drukarek?

W jaki sposób świadczymy nasze usługi? Gdy otrzymamy zgłoszenie, dojeżdżamy do klienta i w pierwszej kolejności diagnozujemy problem. Gdy możliwe jest szybkie usunięcie usterki, wykonujemy usługę na miejscu. Jeśli natomiast sprzęt wymaga bardziej zaawansowanych napraw, zabieramy go do serwisu stacjonarnego. Klient może w takiej sytuacji skorzystać ze sprzętu zastępczego. Naprawa drukarki lub kopiarki przebiega zgodnie z zaleceniami producenta. Po zdiagnozowaniu problemu jesteśmy w stanie oszacować, jak długo potrwa i w jakim terminie urządzenie będzie gotowe do dalszego użytkowania.

Naszą pracę wykonujemy:

  • szybko,

  • starannie,

  • profesjonalnie,

  • niedrogo.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Ricoh, jeśli więc posiadasz sprzęt tej marki, bez żadnych wątpliwości możesz nam zaufać.

Jeśli interesuje Cię serwis drukarek w Olsztynie, zgłoś się do nas. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!