Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Dzierżawa kopiarki – gdy nie możesz lub nie chcesz kupić

Dzierżawa kopiarki – gdy nie możesz lub nie chcesz kupić

Nie możesz sobie pozwolić na zakup kopiarki na potrzeby swojej firmy lub instytucji, którą zarządzasz? A może uważasz, że nie ma potrzeby zaopatrywania się w taki sprzęt, skoro wykorzystywany byłby jedynie sporadycznie? W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest dzierżawa kopiarki. Olsztyn to jedno z miast, w którym możesz z takiej usługi skorzystać bez problemu i w atrakcyjnych cenach. Poznaj szczegóły tej usługi i przekonaj się, że warto z niej skorzystać.

Dzierżawa kopiarki – na czym polega i ile kosztuje?

Decydując się na dzierżawę kopiarki, wypożyczasz używany sprzęt, który ustawiany jest na czas trwania umowy we wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Z kopiarki możesz korzystać w dowolnym momencie i z dowolną częstotliwością. Za jej konserwację, naprawy oraz wymianę elementów eksploatacyjnych nie jesteś odpowiedzialny Ty, ale jej właściciel – wystarczy telefon, a pojawiamy się na miejscu, by zająć się sprzętem (w przypadku awarii i konieczności dłuższej naprawy dostarczamy sprzęt zastępczy). Ile to kosztuje? Za używanie kopiarki płacisz dokładnie tyle, ile z niej korzystasz. Koszty naliczane są od ilości wykonywanych kopii, a stawka jest stała.

Dla kogo dzierżawa kopiarki?

Takie rozwiązanie preferują firmy i instytucje, w których kserowanie odbywa się sporadycznie, a mimo to obecność kopiarki jest konieczna. Często z takiej opcji korzystają różnorodne urzędy, szkoły, uczelnie wyższe, a także prywatne firmy. Usługa ta jest atrakcyjna cenowo w porównaniu z kosztem kopii w punktach ksero. Nie trzeba kupować własnego sprzętu, aby móc z niego z dowolną częstotliwością i w dowolnym czasie korzystać.

Olsztyn – wypożycz kopiarkę u nas!

Bartex Olsztyn zaprasza klientów z miasta oraz okolic do dzierżawy wysokiej jakości, w pełni sprawnych kopiarek. Dostarczymy wybrany sprzęt, poinstruujemy co do jego użytkowania i ustalimy dokładne warunki współpracy satysfakcjonujące dla obu stron. Zapraszamy!