Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Bartex Olsztyn – profesjonalny serwis sprzętów Ricoh

Bartex Olsztyn – profesjonalny serwis sprzętów Ricoh

Posiadając dobrej jakości sprzęt biurowy z pewnością chcesz, aby zawsze był pod dobrą opieką. Konserwacja i naprawy kopiarek, drukarek i innych sprzętów wykorzystywanych na co dzień w pracach biurowych nie może być zatem wykonywana przez przypadkowe osoby. Powinni się tym zajmować specjaliści, którzy doskonale znają powierzone im urządzenia. Takich właśnie specjalistów możesz znaleźć w Olsztynie jeśli chodzi o sprzęty firmy Ricoh czy Nashuatec. Jako autoryzowany partner marki i dystrybutor sprzętów, jesteśmy najlepszym wyborem jeśli chodzi o ich serwis. Dowiedz się więcej o naszych usługach.

Serwis Ricoh Olsztyn

Ricoh to światowej sławy firma zajmująca się produkcją sprzętów biurowych. Jej historia trwa już ponad 80 lat. Obecnie jest to jedna z największych firm informatycznych na świecie dostarczająca najwyższej klasy produkty: drukarki czarno-białe i kolorowe, faksy, kopiarki, aparaty fotograficzne oraz oprogramowanie. Jedną z najbardziej znanych marek wykreowanych przez tę firmę jest Nashuatec, która zdobyła największą popularność w Niemczech i Holandii, ale wzrasta także w pozostałych krajach Europy, w tym również w Polsce.

Serwis Nashuatec Olsztyn

Jeśli jesteś posiadaczem produktów Nashuatec i chcesz właściwie o nie dbać – zarówno wtedy, gdy potrzebują konserwacji czy wymiany elementów eksploatacyjnych, jak i w przypadku awarii - skontaktuj się z nami. Na terenie Olsztyna oferujemy serwis Nashuatec oraz pozostałych sprzętów wyprodukowanych przez firmę Ricoh. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy, doskonale znamy oferowane przez nią rozwiązania technologiczne i wiemy, jak zadbać o sprzęty, by służyły długo i niezawodnie.

Zajmujemy się także sprzedażą i dzierżawą sprzętów biurowych, a w naszej ofercie znaleźć można zarówno nowe fabrycznie kopiarki i drukarki, jak i urządzenia poleasingowe w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy z Olsztyna.