Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Dlaczego warto zainwestować w drukarkę laserową?

Dlaczego warto zainwestować w drukarkę laserową?

Wiele osób zastanawia się, w jaki rodzaj drukarek najlepiej jest inwestować. Przeglądając opinie użytkowników i zapoznając się z parametrami różnych urządzeń, bardzo często odpowiedź, która się nasuwa jako pierwsza, to: drukarka laserowa. Dlaczego właśnie ten rodzaj urządzeń drukujących cieszy się tak dużą popularnością? Co przemawia za taką inwestycją?

 

Drukarki laserowe – największe zalety

Drukarki laserowe to nowa jakość na rynku urządzeń biurowych. Są to sprzęty, które zostały stworzone po to, aby drukowanie było szybsze i tańsze. Czy rzeczywiście spełniają te zadania? Większość użytkowników z pewnością to potwierdzi. Wydruk laserowy, w szczególności czarno-biały, jest znacznie tańszy i pozwala na dużą oszczędność kosztów. Drukarki laserowe działają też wyjątkowo szybko, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne. W końcu czas to pieniądz!

Innym ważnym aspektem dotyczącym drukarek laserowych jest ich długa żywotność. Są to sprzęty, które powoli się zużywają, w związku z czym można z nich korzystać przez długie lata. Są to też urządzenia wyjątkowo rzadko ulegające awariom i proste w obsłudze. Wymiana tonera w drukarce nie stanowi żadnego kłopotu.

A co jeśli chodzi o koszty utrzymania? Tu dużo zależy od tego, jaki rodzaj wydruków się wykonuje. Dla firm, w których powstają w głównej mierze wydruki czarno-białe (drukowane są np. faktury, formularze, dokumentacja wewnętrzna, umowy), koszty drukowania będą bardzo niskie. W przypadku wydruków kolorowych dochodzi konieczność zakupu dodatkowych tonerów, co zwiększa cenę wydruku, ale jednocześnie znacznie poszerza możliwości drukarki.

Olsztyn – kup u nas drukarki laserowe!

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości drukarki laserowe, możemy Ci w tym pomóc. Chętnie doradzimy w sprawie wyboru konkretnego modelu i upewnimy się, że spełni zapotrzebowanie Twoje lub Twojej firmy. Zapraszamy do współpracy z Bartex!

Zobacz także: Drukarki – bezcenna pomoc w opanowywaniu chaosu