Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Jeśli jeszcze nie kupiłeś drukarki...

Jeśli jeszcze nie kupiłeś drukarki...

Punktów ksero w każdym większym mieście jest mnóstwo, więc teoretycznie można z nich skorzystać zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. W praktyce jednak nie jest tak kolorowo. Zawsze, kiedy trzeba coś wydrukować, okazuje się, że najbliższy punkt ksero jest nieczynny, przeniesiony lub jest tam długa kolejka, a wszystkie inne są na drugim końcu miasta... Po nerwowym poszukiwaniu miejsca, gdzie można wykonać wydruk, każdy zadaje sobie to samo pytanie: dlaczego nie kupiłem jeszcze własnej drukarki? No właśnie!

Własna drukarka – większy komfort i oszczędność

Myśl o zakupie drukarki pojawia się wtedy, gdy zauważamy, że stosunkowo często musimy wykonywać wydruki. Jeśli zdarza nam się drukować coś raz na pół roku, nie będziemy potrzebować tego sprzętu w domu, ponieważ będzie się tylko kurzył. Jeśli jednak potrzebujemy od czasu do czasu wydrukować dokumenty, formularze, notatki, materiały do nauki – własna drukarka stanie się dużym udogodnieniem.

Oszczędność będzie wynikała natomiast z tego, że koszty wydruków są znacznie niższe niż ceny usług ksero i wydruków w punktach usługowych. Dlatego jeśli drukujesz regularnie, szybko zauważysz, że to znacznie bardziej się opłaca. Nie wspominając już o oszczędności czasu, który jest przecież bezcenny...

Chcesz kupić drukarkę w Olsztynie? Bartex zaprasza!

Powyższe argumenty Cię przekonały? To świetnie, teraz pora na wybór sprzętu, który spełni Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w drukarkę laserową o dobrych parametrach i w atrakcyjnej cenie, zgłoś się do nas! Możesz u nas kupić sprzęty marki Ricoh, cenione na całym świecie za wysoką jakość, niezawodność i łatwą obsługę. Zapraszamy do kontaktu i serdecznie zachęcamy do dokonania tej trafnej inwestycji.

Zobacz również: Dlaczego warto zainwestować w drukarkę laserową?