Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kopiarka i drukarka – niezbędne narzędzia w pracy nauczyciela

Kopiarka i drukarka – niezbędne narzędzia w pracy nauczyciela

Lada dzień początek roku szkolnego. Do szkół wrócą nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele, którzy również muszą się właściwie przygotować do kolejnych wyzwań związanych z nauczaniem. W ich pracy bardzo ważny jest dostęp do niektórych urządzeń i akcesoriów. W obecnych czasach nauczyciel nie może się obejść bez komputera, drukarki i kopiarki.

Kopiarka – kserowanie nie tylko sprawdzianów

Nauczyciele wykonują stosunkowo dużo kopii. Pierwsze na myśl przychodzą sprawdziany i testy, które każdy uczeń powinien dostać w takiej samej formie. Jednak na co dzień nauczyciele kserują też karty pracy, dodatkowe materiały dydaktyczne z podręczników, artykuły i inne teksty do przeczytania... Wymieniać można jeszcze długo. Z kserokopiarek korzystają zarówno nauczyciele podstawówek, jak i szkół średnich, a także nauczyciele akademiccy. Równie przydatne okazują się dla nauczycieli przedszkola oraz lektorów języków obcych. Warto więc, aby w każdej placówce oświatowej znajdowało się sprawnie działające ksero, dzięki któremu nauczyciele mogą właściwie przygotować się do poprowadzenia zajęć. (Czytaj więcej: Kopiarka – niezbędny sprzęt w każdej szkole)

Drukarka – nauczyciel zawsze przygotowany

Równie ważnym sprzętem z punktu widzenia nauczyciela jest drukarka. Materiały znalezione w sieci lub udostępnione przez innych nauczycieli muszą przecież w jakiś sposób uzyskać materialną – w tym przypadku papierową – formę. Sprawnie działająca drukarka to podstawa. Nie powinno jej zabraknąć w szkole, jednak także i w domu warto mieć taki sprzęt na własny użytek, aby móc swobodniej przygotowywać materiały na zajęcia.

Wszystkim nauczycielom życzymy udanego roku szkolnego i mamy nadzieję, że nasze sprzęty – zarówno drukarki, jak i kopiarki – pomogą w efektywnym i przyjemnym przeprowadzaniu zajęć.