Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Urządzenia wielofunkcyjne Ricoh – oszczędność czasu i pieniędzy

Urządzenia wielofunkcyjne Ricoh – oszczędność czasu i pieniędzy

Drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów to czynności, które w biurach, urzędach, szkołach i wielu innych miejscach wykonuje się każdego dnia. Nie trzeba jednak kupować trzech oddzielnych urządzeń, aby móc je wykonywać. Urządzenie wielofunkcyjne Ricoh spełni wszystkie te zadania, a przy tym pozwoli na oszczędność czasu, pieniędzy i przestrzeni w pomieszczeniu biurowym.

Urządzenia wielofunkcyjne – drukowanie, kopiowanie, skanowanie

Urządzenie wielofunkcyjne może wykonywać kilka czynności. Z jego pomocą można drukować dokumenty z podłączonego komputera lub nośnika danych, można też skanować dokumenty oraz je kopiować. Tak wiele funkcji przekłada się na:

  • oszczędność czasu – można wykonać kilka różnych zadań w krótkim odstępie czasu, nie czekając na uruchomienie się poszczególnych urządzeń,

  • oszczędność pieniędzy – zakup jednego urządzenia to mniejszy wydatek niż zakup trzech rożnych, które będą pełniły te same funkcje,

  • oszczędność przestrzeni - urządzenia wielofunkcyjne Ricoh zaprojektowane są tak, aby doskonale wpasowywać się w przestrzeń biurową: nie zajmują za dużo miejsc, a nie potrzebują też dodatkowego wyposażenia (mebli biurowych).

W maszyny te warto zaopatrzyć się także z innych powodów. Działają sprawnie i szybko (szybkie wydruki, w zależności od modelu, np. 60 stron na minutę), posiadają wiele funkcjonalności (np. możliwość wydruku w dużych formatach, druk dwustronny, kolorowy w wysokiej jakości itd.), są łatwe w obsłudze i są objęte gwarancją producenta. Warto zainteresować się ich zakupem zwłaszcza w przypadku biura, sekretariatu lub innej placówki, w której konieczne jest sprawne zarządzanie dokumentami. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się z ofertą urządzeń Ricoh dostępnych w Olsztynie.

Zobacz także: Drukarka czy urządzenie wielofunkcyjne – co wybrać?