Działamy od 1988 roku,

SPRAWDŹ OFERTĘ

to już 29 lat

SPRAWDŹ OFERTĘ

i kolejne przed nami,

SPRAWDŹ OFERTĘ

z najlepszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy

SPRAWDŹ OFERTĘ

Drukarka czy urządzenie wielofunkcyjne – co wybrać?

Drukarka czy urządzenie wielofunkcyjne – co wybrać?

Wybór urządzeń biurowych jest w głównej mierze determinowany tym, jakie mają wykonywać zadania. Wszystko więc zależy od tego, jakie postawi się oczekiwania – gdy już je sprecyzujemy, można bardzo łatwo dobrać urządzenie do swoich potrzeb.

Urządzenia wielofunkcyjne – jeden sprzęt, wiele zadań

Urządzenia wielofunkcyjne, takie jakie oferuje między innymi firma Ricoh, doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie:

  • wiele osób będzie z nich korzystało,
  • wykonuje się nie tylko wydruki, ale także kopie i skany dokumentów,
  • sprzęty biurowe są wykorzystywane każdego dnia, a zapotrzebowanie na ich pracę jest duże.

Na ich zakup powinny zdecydować się wszystkie większe firmy: korporacje, agencje reklamowe, biura rachunkowe, firmy transportowe. W ich przypadku każda z funkcji zakupionego urządzenia będzie przydatna i wykorzystywana każdego dnia. Sprzęty o bardziej zawężonym działaniu będą tu niewystarczające.

Drukarka – praktyczne rozwiązanie dla małych firm

Nieduże firmy, które zatrudniają kilka osób i nie prowadzą dużej dokumentacji, nie skorzystałyby ze wszystkich możliwości, jakie daje urządzenie wielofunkcyjne. Jego zakup byłby w dużej mierze wyrzuceniem pieniędzy w błoto, jeśli na co dzień używałoby się tylko jednej jego funkcji, czyli drukowania. Dlatego takim podmiotom, podobnie jak i osobom prywatnym, polecane są standardowe drukarki, które spełnią podstawowe potrzeby użytkowników, a będą znacznie mniej obciążającym wydatkiem

Zobacz także: Miej drukarkę zawsze pod ręką

Urządzenia biurowe Ricoh – pomożemy Ci je wybrać

Najważniejszą zasadą przy wyborze tego typu urządzeń jest sprecyzowanie swoich potrzeb. W ten sposób zabezpieczymy się przed zakupem zbędnego, a droższego sprzętu, a także nie będziemy ryzykować, że zakupione urządzenie nie będzie miało wystarczająco dużo funkcji. O pomoc w wyborze konkretnego modelu można się zwrócić do specjalistów. Jako autoryzowany dystrybutor urządzeń Ricoh w Olsztynie chętnie doradzimy w tej sprawie i dobierzemy sprzęt idealnie do potrzeb firmy. Zapraszamy!